Wpis z mikrobloga

Myśle ze wszystkiego trzeba w życiu sprubować dlatego dzis postanowilem że wytre se dupe tymi chusteczkami nawilżanymi. Jakoś wcześniej nie miałem okazji bo nigdy ich nie kupuje. Ale teraz musze wam powiedzieć że rewelacja. Polecam sprubować
Pamietajcie tylko żeby nie wrzucac ich do kibla. Ja swoje #!$%@? przez okno
  • 13
  • Odpowiedz
@KomendaGlownaPolicji Ja po podtarciu wystawiam na parapet do wyschnięcia i na wieczór mogę użyć drugi raz. Na drugi dzień składam na pół, na trzeci znowu na pół i tak cały tydzień na jednej chusteczce dupsko opendzluje. Na koniec jak nie ma miejsca to używam tego do rozpalania grilla.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@noipmezc: heh. Pewnie fala hejtu się tu zaraz na mnie przewinie, ale jak dzieci były małe, to jak tych chustek używałam do przetarcia ich skóry (nie mówię tu o kupie tylko o przetarciu po zmianie obsikanej pieluchy), to prałam je razem z ubraniami w pralce i używałam zwilżonych do ścierania kurzy, wytarcia rąk itp. Pociąg do cebulackiego oszczędzania zawsze we mnie tkwił :)
  • Odpowiedz
@noipmezc: nie próbuj nigdy desek myjących bo zryją ci banie i potem już żadne sranie na zwykłej nie będzie takie samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz