Wpis z mikrobloga

PROSZĘ SIĘ USPOKOIĆ:

1. program BK0% nadal może być przegłosowany (POPiS)
2. nawet jak nie będzie może się pojawić zmutowana forma, którą już wszyscy poprą
3. BK2% nie został zakończony - miała go kończyć ustawa BK0
4. a ze wszystkiego najbardziej niepokojące jest że u @mickpl wróciła pewność siebie w postach, które pisze. historia uczy, że potem na rynku zawsze następowała jakaś niemożliwa do przewidzenia plaga, zaraza, wojna, dodruk, albo inny waldemar buda
5. dziękuję za uwagę

#nieruchomosci
  • 16
  • Odpowiedz
  • 47
@affairz daj poświętować czarnego Szymka, znaczy łabędzia. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ad1. Jeżeli PO przegłosuje cokolwiek z PiSem przy jawnym i zdecydowanym sprzeciwie 2050 i Lewicy, to będzie koniec koalicji.
  • Odpowiedz
Jeżeli PO przegłosuje cokolwiek z PiSem przy jawnym i zdecydowanym sprzeciwie 2050 i Lewicy, to będzie koniec koalicji

@rzzz: Tak będzie, dwie koalicyjne dziwki, w postaci PSL i Lewicy, które dorwały się do żłoba, zerwą koalicję i skażą się na polityczny niebyt, tylko dlatego żeby zrobić dobrze kilku tysiącom skomlących gołodupców. Jak Tusk powie, że ma być przegłosowany ten kredyt, to go przegłosują.
  • Odpowiedz
@affairz:

póki co lewica jest za, tylko się nie cieszy


Ja to widzę, że Lewica jest przeciw i zawsze byłą przeciw tylko zamroczyło ją na chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@affairz 1. Wspólne przegłosowanie takiej ustawy przez PO i PiS to strzał w kolano dla oby dwoch partii i paliwo dla planktonu. A jeżeli lewica jeszcze poprze PO, zamiast spróbować się odróżnić, to będą skończonymi idiotami (więc może tak być XD, ale nie jest według mnie prawdopodobne
3. Na bk2 trzeba przeznaczyć pieniądze, więc jednak trzeba wykonać jakis ruch.
4. Ten punkt mnie martwi najbardziej XD

Generalnie najbardziej ten kredyt forsuja gownojady
  • Odpowiedz
to będzie koniec koalicji.


@rzzz: nie będzie to żaden koniec, bo wszystkie partie wiedzą, że jak rozwalą koalicję to nie ma szans na wygranie w kolejnych wyborach. Po prostu trochę pokrzyczą jedni na drugi w mediach i za tydzień wyborcy zapomną
  • Odpowiedz
@affairz: Oczywiście, że BK0 wejdzie głosami PiS. Oni na głosowaniu za tym mogą tylko zyskać bo ich elektorat to fani dopłat wszelakich. A nawet jakby nie był to posłowie pis też mają mieszkania - fajnie byłoby jakby zdrożały bo na powrót do spółek skarbu państwa się na razie nie zanosi.
  • Odpowiedz