Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób z UK w sprawie samochodów. Gdzie sprawdzić możliwie najtaniej lub za darmo (jak się da) czy dany samochód po numerze rejestracyjnym miał szkodę naprawianą przez firmę ubezpieczeniową. Chodzi mi o te kategorie S, N itd.

Niby można na autotrader za darmo ale dokładnie nie wiem jak.

#uk #emigracja #motoryzacja #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
@FeyNiX: apka vehicle smart i kupujesz za £3 - jak serio jesteś zainteresowanym autem to koszt tyle co nic a dostajesz pełen report.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: pamiętaj, że w większości przypadków wszelkie kategorie szkod są przez sprzedawców podawane bo to ciężko ukryć i wpływa na cenę. gorzej, że jest mnóstwo gruzów które były naprawiane bez zgłoszenia szkody. obadaj sobie stronkę "dodgy cars" na fb.
  • Odpowiedz
  • 0
@Steven_Hyde @sorek dokładnie chodzi o to że chce sprawdzić mój samochód bo miał kolizję dwa lata temu (lekkie otarcie na drzwiach) i zrobione z ubezpieczenia sprawcy, z naprawy dostałem tylko jedną kartkę ze wykonano na oryginalnych częściach i nic więcej a teraz chce go sprzedać.

Robiłem na autotrader i pokazało że zaliczył 5/5 tych sprawdzeń i gdzie written-off widnieje informacja ze nic nie odnotowano.

Chce go sprzedać i właśnie z
  • Odpowiedz
  • 0
@FeyNiX tak w skrócie kategorie typu s,n kiedyś c,d masz wtedy jeżeli ubezpieczyciel stwierdził, że nie opłaca się mu naprawiać i wypłaca całe odszkodowanie wtedy zabiera auto ,możesz je później np odkupić i samemu naprawić ale to już twoja wola. ps Twoje auto nie ma kategorii
  • Odpowiedz