Wpis z mikrobloga

  • 5
@semperfidelis: no tak, dlatego #!$%@? wszyscy #!$%@? śmieci prosto do oceanu bo w gangesie przecież pływają, #!$%@? gdzie ty masz mózg xd


@revoolution: nie ma, mnie zastanawia czy oni serio istnieją czy to jakieś troll konta są XD
przecież #!$%@? to jest niemożliwe, żeby takie wysrywy pisać na poziomie gimnazjum
  • Odpowiedz
  • 8
@revoolution W piździe. A Ty? Jak 400mln ludzi #!$%@? zbrojonym drutem PLASTIKOWY KOREK DO PLASTIKOWEJ butelki to jest walka o planetę. A jak 1,5 miliarda ludzi #!$%@? do oceanu tony plastikowego gowna do oceanu to #!$%@? - bo to daleko, to w #!$%@? mam.


#!$%@? imbecyl


@semperfidelis: ty to jesteś ten osobnik, że jak widzi sąsiada, który sra na dworze, to będziesz robił to samo.
Albo jak te patusy co parkują
  • Odpowiedz
Ej ale mi sie zdaje że poprawili te nakrętki. Ich "zawias" nue chce się ciągle zamknąć tylko trzyma "otwarcie" w skrajnej pozycji. Poczatkowo mnie denerwowaly jak sie zamykały a teraz jest ok
  • Odpowiedz
  • 7
@d4wid Zajebiście nietrafna paralela. Jak na debila przystało.

PS. Współczuję sąsiadów. Ale pracuj, wyjdziesz w końcu z tego towarzystwa.


@semperfidelis: debil nazywa kogoś debilem i jak na mongoła przystało nic nie zrozumiał.
Ty też wygenerowany jesteś przez AI na podstawie mariusza z brajghton, ktory oglada tiktoka?
  • Odpowiedz
@prostychuop:

jestem konfiarzem i nie mam zadnych problemow z ta zakretka


Po problemach rozumieniem czytanego tekstu większość tutaj już się domyśliła że jesteś konfiarzem. Przeciętny wyborca pisu to przy was błyszczy intelektem
  • Odpowiedz
  • 0
@revoolution @d4wid skoro ten pomysl łunii jest taki super to dlaczego nie wprowadzono go globalnie jak np zakaz freonow zeby walczyc z dziura ozonowa?


@prostychuop: dziura i tak ma się zregenerować.
Dawaj jeszcze więcej bezsensownych pytań, które nie mają nic związanego z postem.

Rok 2014 był ostatnim, w którym na terenie Unii Europejskiej można było serwisować instalacje z tego typu czynnikami, gdyż od 1 stycznia 2015 roku obowiązuje całkowity zakaz stosowania
d4wid - >@revoolution @d4wid skoro ten pomysl łunii jest taki super to dlaczego nie w...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid maja wiele wspólnego z postem, skoro unia chce być przodownikiem walki z plastikiem powinna namowic inne kraje do walki z nim. Podobnie jak to bylo z freonem. Czemu tylko wymagamy od siebie a nie od innych krajow?
  • Odpowiedz
@xyz_xyz:

Ej ale mi sie zdaje że poprawili te nakrętki. Ich "zawias" nue chce się ciągle zamknąć tylko trzyma "otwarcie" w skrajnej pozycji. Poczatkowo mnie denerwowaly jak sie zamykały a teraz jest ok

fajnie, szkoda że za to trzeba za każdym razem sprawdzać czy butelka jest poprawnie zakręcona czy może jednak „zawias” ciągnął korek podczas zakręcania i korek zakręcił się przechylony przez co nieszczelny. Jedynym sensownym rozwiązaniem by był korek z
  • Odpowiedz
@revoolution poczatkowo naprawde mnie irytowaly, zwlaszcza w czasie jazdy autem gdzie trzeba bylo jedna reka odkrecic trzymac korek w pozycji otwartej i trzymac butelke ale jak wspominałem, chyba przeprojektowali ten zawias i juz sam trzyma sie w pozycji otwartej
  • Odpowiedz
  • 2
walki z plastikiem powinna namowic inne kraje do walki z nim.


@prostychuop: no jak widac ciezko namowic ludzi, ktorzy sraja do rzeki i sie w niej kąpią
  • Odpowiedz