Wpis z mikrobloga

@koala667: prawackie #!$%@?. Może oprócz wytykania przynależności do Axel Springer AG. Axel to największe dziennikarskiego gowno w Niemczech dla debili bez wykształcenia a w Polsce dla lewicy to jakościowo lepsze zachodnie media xDDDD
  • Odpowiedz
@koala667: należy ale kupno 10-letniego nissana leafa i wymiana baterii nadal wyjdzie jakieś 5-6 razy mniej niż koszt zakupu nowego elektryka o podobnej wielkości i użyteczności
nawet gdzieś mi mignęło ostatnio jak jakaś firma zajmująca się chiptuningiem chwaliła się przeprogramowywaniem baterii i podciąganiem prędkości maksymalnej
  • Odpowiedz
@koala667: u mnie ojciec właśnie jest na etapie załatwiania leasingu na Hyundaia Elantrę. Dwóch dealerów powiedziało, że na Polskę zostało kilkadziesiąt sztuk, bo model został wycofany z produkcji. I już nie można sobie wybierać w wersji wyposażenia lub koloru, dają to co mają. Wersję spalinową ma zastąpić wersja elektryczna. Jak dla mnie ostatni dzwonek, żeby kupić samochód.
  • Odpowiedz
@koala667: każdy chciałby kupić używane auto, którego naprawa po stłuczce może kosztować więcej, niż to samo auto z salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jurek-gagarin no tylko że trochę tak jest.
Od #!$%@? ludzi woli klatkę w wojewódzkim, najlepiej blisko centrum zamiast normalnego mieszkania w małej mieścinie, nawet dobrze skomunikowanej.
I z autami to samo, ile znasz osób które mając wybór: Dacia Duster z salonu albo 10-letnie BMW X3 w tej samej cenie, wybierze Dacie?
  • Odpowiedz