Wpis z mikrobloga

@mati1990: @ViFio przeciez masz normalne zycie,tak zyja chyba wszyscy. Naogladales sie jakis gowno instagramow czy innych tiktokow i zaczales sie porownywac do ludzi ktorzy robia cos na pokaz lub zwyczajnie oszukuja. Nie daj sobie wmowic ze wegetujesz czy cos.
  • Odpowiedz
  • 0
@pan_demonium: kiedyś grałem dużo, od wielu lat przestało mnie to jakoś bawić. mam tam jakiegoś rtx2060ale odpalałem go jakoś w 2022 żeby ograć halflifea2

@Pasterz30 nie naoglądałem się bo sam przez kilka lat żyłem całkiem fajnie, weekend? w lato po robocie w piątek wsiadałem na rower szosowy i wracałem w sobotę wieczorem albo majówka... w kilka dni nawet 1000km ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tak to
  • Odpowiedz
przeciez masz normalne zycie,tak zyja chyba wszyscy. Naogladales sie jakis gowno instagramow czy innych tiktokow i zaczales sie porownywac do ludzi ktorzy robia cos na pokaz lub zwyczajnie oszukuja. Nie daj sobie wmowic ze wegetujesz czy cos.


@Pasterz30: No tak żyją wszyscy, ale nie wszyscy się na to godzą. Dla mnie np. praca>dzieci>obiad>sen albo praca>serial>gra>obiad>sen nie brzmi ani trochę ciekawie, ale są tacy którym to wystarcza i są szczęśliwi.
  • Odpowiedz
@ViFio: no wiadomo, jak ktos w miedzyczasie lata w kosmos, gra w filmie i jezdzi na front na Ukraine to faktycznie taki tryb zycia moze nie wydawac sie ciekawy ale tak zyje wiekszosc ludzi, z przerwami na cos innego raz na miesiac.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: w social mediach nie przeczytasz o robieniu czegoś ciekawego, najwyżej o "rozwoju" czyli robieniu i uczeniu się rzeczy które są opłacalne, zarabianiu wielkiej kasy i za tę kasę konsumowaniu.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: no ale imprezy i podróże to właśnie jeden z elementów tego nudnego codziennego życia. Robisz jak robot 24/7, raz na jakiś czas impreza do odciny, raz na jakiś czas wyjedziesz sobie do Włoch czy innej Turcji żeby wydać tę kasę na hotel i zwiedzanie. Tyle z czasu wolnego.
Dla mnie to by była mordęga, zero tworzenia czegoś, zero satysfakcji, tylko konsumpcja
  • Odpowiedz