Wpis z mikrobloga

Czym grozi stosowanie kosmetyków nie do swojego wieku? Dostałam w paczce od goodiebox krem 50+ i myślałam najpierw że to SPF, ale chodzi o wiek xD

Mam po nim zajebista skórę, ale trochę się cykam. Jak łatwo się domyślić do 50 lvl mi jeszcze trochę brakuje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co robić dziewczyny? Kiedyś słyszałam taki mit ze skóra się rozleniwia i tragedia się dzieje potem ze zmarszczkami, ale nie siedzę aż tak w beauty żeby to potwierdzić albo zdementować

#rozowepaski #kosmetyki
Moseva - Czym grozi stosowanie kosmetyków nie do swojego wieku? Dostałam w paczce od ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Moseva niczym nie grozi. Kosmetyki 50+ zwykle są bardziej odżywcze, nawilżające. Nie sprawi, że szybciej osiwiejesz lub się pomarszczysz :D
  • Odpowiedz
@Moseva Niczym nie grozi. Jak skórze pasuje, go używaj i tyle.
Te wszystkie 30+, 40+, 50+ są wyłącznie w celach marketingowych i żeb babeczka się bardziej intuicyjne kierowała do półki w sklepie.
Masa kosmetyków w ogóle nie ma żadnych widełek wiekowych na opakowaniu, bo to nie ma znaczenia.
Znaczenie ma rodzaj twojej skóry i jej potrzeby. Pod to dobieramy składniki aktywne.
  • Odpowiedz