Wpis z mikrobloga

Miraży o co chodzi że mam 30 spraw do zrobienia dużych takich gdzie jak je zrobię to życie będzie wyglądać na jakiś tam mój sposób, ale każdy czas marnuje nie ukruszajac i nie wgryzając się faktycznie w to co powinno się robić żeby je dostać? Przesiedzieć dzisiaj cały dzień bo nie wiem co zrobić. Dzięki od duże zadania na małe czy jeszcze coś?
#produktywnosc #motywacja #rozwojosobisty #psychologia
  • 5
  • Odpowiedz
@interpenetrate: nie jestem zadnym kołczem ale z doswiadczenia wiem, ze jesli zmiana jest duza to przytlacza zrobienie jej. Kazde zmiany trzeba dzielic na male kroczki i to dprowadza dopiero do wiekszego celu
  • Odpowiedz
@interpenetrate: np. metodą robienia kroków do tyłu, czyli widzisz się w jakimś miejscu i zastanawiasz się lub dowiadujesz się co musiało być krok wcześniej, później znowu co przed tym krokiem było krok wcześniej, aż kroczek po kroczku dojdziesz do tego gdzie jestes teraz
  • Odpowiedz
(chodzi o to że niewiadomo nawet jak to zrobić)


@interpenetrate: często wtedy można wystaczyć pierwsze 2 kroki (z 15 na przykład), a jak zrobisz 1-2 to będziesz miał więcej wiedzy jak wyzaczyć trzeci krok albo i czwarty. :)
  • Odpowiedz