Wpis z mikrobloga

@PfefferWerfer: Ja w łazience mam kabinę, bidet i umywalki. Obok w drugim pomieszczeniu sedes i umywalkę.
Jakoś sobie nie wyobrażam mieć kibel z wanną/kabiną w jednym pomieszczeniu jeżeli mieszka tam więcej niż jedną osoba.
  • Odpowiedz
Ja w łazience mam kabinę, bidet i umywalki. Obok w drugim pomieszczeniu sedes i umywalkę.

Jakoś sobie nie wyobrażam mieć kibel z wanną/kabiną w jednym pomieszczeniu jeżeli mieszka tam więcej niż jedną osoba.


@KaraBooska: #!$%@? totalnie, bidet do #!$%@?, sedes do wstawienia i bidetta na ścianie, do WC też bidetta. W efekcie masz dwa sedesy dla dwóch osób, w obu umyjesz dupę jak człowiek i jest luz.

U ciebie obsłużyć jednocześnie
  • Odpowiedz
mam trzy łazienki więc nie mam problemu z brakiem sedesu. Bidet mi pasuje tam gdzie jest. Myślę,że każdy robi jak chce a inni jak nie mogą to się muszą dostosować.


@KaraBooska: No spoko, ale tutaj rozmawiamy o tym co jest bardziej wadą czy zaletą z perspektywy nabywcy mieszkania.

3 łazienki masz w domu, a nie w mieszkaniu więc nie ma o czym gadać nawet.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer to myślę, że wszystko rozchodzi się o metraż. W mikro kawalerce będzie zapewne razem wszystko bo developer chcę przy oszczędzić a jak mieszkałem za dzieciaka w kamienicy to mieliśmy sracz oddzielnie i wannę z umywalką oddzielnie. Zresztą uj z tym. Ma się tak jak się lubi albo jak ci developer zrobi:)
  • Odpowiedz