Wpis z mikrobloga

Ziobro zaskoczenia xDD Mazurek śmieje się z Giertycha, przyznaje się że ma bekę z Mraza, a aferę z funduszem sprawiedliwości nazwali "największą w tym tygodniu". Ten aparatczyk PiSowski już nawet nie udaje do jakiej bramki gra. "Dziennikarz".
Najlepszy cytat Mazurka z tego to: ,,nie oni pierwsi nie oni ostatni" xD więc dajmy już spokój idźmy dalej xD
#polityka #neuropa #kanalzero #sejm
KarolaG17 - Ziobro zaskoczenia xDD Mazurek śmieje się z Giertycha, przyznaje się że m...
  • 50
  • Odpowiedz
@KarolaG17 brat Mazurka był pisowskim aparatczykiem w Polskim Holdingu Nieruchomości i jest umoczony w aferę Willa +. Sam Mazurek dostał gigantyczne pieniądze za pracę w Polskim Radiu, a Stanowski też brał pisowską kasę na swoje kanały. Tacy oni obydwaj obiektywni jak bracia Karnowscy.
  • Odpowiedz
  • 3
@fan391: gdybys poświęcił 1 minute i sprawdził mój profil to dowiedziałbyś się że nie jestem fanatykiem danej partii. Po Tusku równie jeżdżę jak po PiSie (nie, nie jestem wniosku z tym za konfą czy lewicą czy td, jestem normalny i widzę patologię z każdej strony, a nie walczę za tych co mnie okradają i okłamują) Nie ma nic gorszego jak fanatyzm partyjny.
  • Odpowiedz
@katopa ogladales kiedys ten ich program?
90% czasu to jechanie po Koalicja Rządowej i tylko raz na jakis czas cos rzuca o PiSie
W dupie bym to mial bo kazdy ma prawo do swoich poglądów ale #!$%@?
Jak robisz to na kanale ktory ma sie za super neutralny światopoglądowo to jednak jest to #!$%@? nie w porzadku
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Radziłbym zapoznać się bardziej z życiorysem Stana, jego całym backgroundem jako dziennikarza sportowego, artykułami nt. polityki z lat powiedzmy 2010's. Powiem tylko tyle, że nazywanie go pisiorem to sroga beka z fajnopolaków, biorąc pod uwagę, że swego czasu głosował na partię Palikota.
  • Odpowiedz
  • 0
@fan391: ja Mazurka tak nazywam, a nie Stana. Co do Stana łatwiej mu przychodzi atakować Lewą stronę niż Prawą ale to jego prawo, nie uważa się za dziennikarza, a tym bardziej za dziennikarza politycznego.
  • Odpowiedz
a aferę z funduszem sprawiedliwości nazwali "największą w tym tygodniu".


@KarolaG17: fajna manipulacja. Po pierwsze Stanowski zaczął od "roku", później Mazurek powiedział o "miesiącu" i dopiero wtedy Stanowski powiedział "tygodnia". No i zapomniałeś dopisać dalszą część, gdzie Mazurek mówi o "największej aferze aż zacznie zeznawać Kaczyński".
I poniekąd mają rację. Każdy kolejny tydzień przynosi nowe informacje nt. tego, w jaki sposób pisdzielce rządzili krajem. WIęc wcale mnie nie zdziwi jak w
  • Odpowiedz