Wpis z mikrobloga

@gooway: Oczywiście, że palenie papierosów, bo wtedy wali z mordy jakby ktoś tam nasrał. Druga rzecz to posiadanie psa- najbardziej obrzydliwego zwierzęcia jakie istnieje.
  • Odpowiedz
  • 48
Kiedyś pracowałem w biurze z gościem, który miał 37 lat, cały czas mieszkał z rodzicami, którzy byli na emeryturze. Od gościa wydobywał się specyficzny smród, takiego starego mieszkania, takiego PRL, dodatkowo psikał się jakimś najtańszym Bondem który mieszał się z tym smrodem stęchlizny. A kiedy zaczynał jeść to musiałem wychodzić z biura albo zakładać słuchawki, bo tak mlaskał, że nie dało się wytrzymać.
  • Odpowiedz
@o__0: być może to z ciuchów, ponoć jak komuś zalega coś w #!$%@? starego w szafie to przesiąka takim dziwnym smrodem, nie jest taki że nos urywa ale czuć mocno - mam na linii babkę która takie coś właśnie od siebie wydziela ale normalna zadbana baba, do roboty i z roboty pon-pt jeździ i rzadko kiedy żeby drugi dzień z rzędu miała to samo na sobie
no a nie tylko od
  • Odpowiedz
@mkk141

Kiedyś pracowałem w biurze z gościem, który miał 37 lat, cały czas mieszkał z rodzicami, którzy byli na emeryturze. Od gościa wydobywał się specyficzny smród, takiego starego mieszkania, takiego PRL, dodatkowo psikał się jakimś najtańszym Bondem który mieszał się z tym smrodem stęchlizny. A kiedy zaczynał jeść to musiałem wychodzić z biura albo zakładać słuchawki, bo tak mlaskał, że nie dało się wytrzymać.

Niby cię mogę rozumieć ale po co tak
  • Odpowiedz
@gooway Mnie? Nic jak buraki z komentarzy tutaj na mirko, czuję się lepszy, mądrzejszy. a w zasadzie to nic nie ma do powiedzenia ale no #!$%@? ci w dupe, a czemu? A tak o, żebyś wiedział,OOO JUŻ SIĘ POJAWIAJĄ PEDALARZE, PSIARZE, BRUDNOPIS etc PATUSIE I DEBILU, rozumiesz? DEBILU? To najbardziej, już nawet jak #!$%@? komuś z gara kartoflem to nie wywołuje takich emocji. Bądźmy dla siebie sympatyczni, tak po prostu, bo #!$%@?
  • Odpowiedz