Wpis z mikrobloga

  • 0
@Saprofit: no właśnei boje sie tych napadów agresji bo nie raz mi odpie.rdalało że nawet kiedys napadłem na grupe 4 policjantów i ich pięściami po głowie nawalałem
ogólnie myślałem o siłowni i kobiecie ewentualnie roksanach żeby odreagować

ale chciałbym się odbić odblokować

no cóż od czegoś trzeba by zacząć nawet jakby to miało być 0.01mg ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nat_soc: po co tyle na początek 100 ml teścia raz na tydzień starczy jak wezmiesz taki mix to ci na łeb siądzie mi czasem siadało a z natury jestem spokojną osobą poza tym sterydy to nie są jakieś magiczne czity że jak wezmiesz to będziesz supermenem xd do tego trzeba diety i regularnych treningów by były efekty
  • Odpowiedz
@nat_soc: kurde, naprawdę ciężkie zagadnienie, przyjmować neuroleptyki (a zakładam, że przyjmujesz) i jednocześnie bić koks xD
Ale jak już musisz, to nie bierz nic więcej, niż trt...
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit: @BlackpillNaCalego @klefonafide byłbym wam wdzięczny za jakieś zdjęcia przed/po
jakieś linki do stron gdzie zbierają się ludzie którzy oficjalnie lub nie ale kują i zamieszczają swoje metamorfozy tego co można osiągnąć
nie znam zbyt dużo takich stron a chciałbym zmienić ogólnie sposób przeglądania i czas poświęcania na net
słyszałem o forum kfd/sfd ale o z 8 lat temu, nie wiem co jest teraz popularne. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@nat_soc: nie patrz na efekty i w ogóle, po prostu idź na siłownie i zobacz, czy w ogóle podoba Ci się sam trening siłowy. Albo zacznij trenować sam w domu i kupować po kolei sprzęt zaczynając od jakichś hantli ławeczki, sztangi itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@revente:
po prostu kuć by poczuć trochę wewnętrznej siły/motywacji a później to kto wie
dużo kiedyś ćwiczyłem zazwyczaj w domu pompki, przysiady, nawet za wczasu diamentowe robiłem
potem jakoś przestałem teraz byłem na masie (100 kg było) po roku rokie rzeźbę jest 85 kg i tak trzymam się
  • Odpowiedz
@nat_soc: Lol. Brzmi to na absolutnie #!$%@? plan skoro nigdy nie wyszedłeś nawet poza 'trening domatora'.

ALE

Jeśli uważasz że coś jest na rzeczy to znajdź dobrego androloga.
Ja kiedyś miałem objawy depresji ale widziałem że to nie jest depresja.
Poszedłem do androloga, zlecił mi zajebiście długą listę badań.
Znaleźliśmy kilka punktów gdzie miałem deficyty i wrzucił mnie na 2 miesiące na teścia.

Ustawiło mnie to na kilka następnych lat, które
  • Odpowiedz
  • 0
@revente: xdd chodzi mi o poprawe wiesz czucia się, na wygląd to też wpływa
u każdego facet testo wpływa na wygląd
nie trzeba #!$%@?ć ciągle martwego ciągu czy tam czegoś inne żeby wyglądać
  • Odpowiedz
@nat_soc: wygląd ogarniesz bez kłucia.

Co tym mi piszesz o martwym ciągu dla sylwetki, jak to nawet nie jest ćwiczenie pod hipertrofię.

Generalnie gówno wiesz, gówno widziałeś ale myślisz że kłując dupę rozwiążesz wszystkie swoje problemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@revente: po prostu martwy ciąg dałem jako przykład najpopularniejszego dźwigania, jest jak i ławka też
ale zmierza do trzydziestki i robią się zakola. a hormon jak to hormon coś tam pomoże w wyglądzie
nawet i broda a jest elegancko
  • Odpowiedz