Wpis z mikrobloga

Kurczę nawet nie potrafię opisać, jak wdzięczny jestem za to, że Polska wstąpiła do unii europejskiej.

Patrzcie na taką sytuację - gówniarz lvl 18 przychodzący na studia, które nie zdawa jest szantażowany przez bite kilka dobrych lat tym, jak to musi się starać dla kobiety, jak to musi #!$%@?ć w awansie społecznym tylko po to by móc dotknąć jej uniżoną i czcigodną rękę. Traci dosłownie wszystko
Po dziesięciu latach #!$%@? przez ten chory system, pakuje graty i rusza na zachód - nagle dosłownie odrazu okazuje się, że stać cię na wszystko, siedzisz sobie w Turcji na zasłużonych wakacjach pośrodku kilku pięknych kobiet i wracasz spowrotem nad ren do raju gdzie przez całe wakacje możesz leżyć gołą dupą na plaży, chodzić sobie pogadać z pozytywnymi ludźmi w barze, albo spędzić noc z jakąś przypadkową babką.

I nigdy nawet nie muszę wracać do tego #!$%@?. Życie jest poprostu cudowne...

#emigracja #polska #niemcy #holania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@interpenetrate szczerze to raczej było #oswiadzenie
Nie ma to najmniejszego znaczenia jak sobie poradziłem, czy jak się potoczyło - prawda jest taka, że wszyscy wraz z rodziną skreślili mnie na straty. A tu się nagle okazało, że z takiej tragedii jaka spotkała człowieka wyrósł komandos, który mógł spać w lesie lub nie żywić się 3 dni w sytuacji zagrożenia, roznosząc ulotki po bokach od 6 rano xd
I taki
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate i nigdy nie wrócę do tego kraju choćby szukać związku - byłbym jak żona która wraca do męża, który bije ją co wieczór.

Myśli sobie - ale przecież on jest miły, on taki nie jest. Pamietam jak było. On pewnie zrozumiał. Nic takiego się nie wydarzy nigdy więcej.

#!$%@? - ten kraj jest jaki jest i ludzie są jacy są - i się nie zmienią.

Wolałbym wybudować dom na Ukrainie
  • Odpowiedz