Wpis z mikrobloga

To jest niezły precedens co #!$%@? SEC. Mamy ETFa na coś co nie jest ani papierem dłużnym, koło equity to tez nie stało, jest to warte tyle co tesla, a "wartość" pochodzi jedynie z innych kryptowalut które się na tym etherze budują (i też nie tworzą wartości) i praktycznie nikt nie wie (nie kłamcie ze jest inaczej) jak to scentralizowane gówno tak na prawdę jest zarządzane, bo nie zdziwię się jak za parę lat się okaże ze vitalik drukuje sobie ethery żeby opłacić programistów, bo i tak może zwiększać supply w nieskończoność. Madoff płacze ze wzruszenia XD
#ethereum #kryptowaluty #gielda
  • 24
  • Odpowiedz
@emjot86: o nie, nie. Bitcoin miał raz buga oczywiście, i to głupiego obiektywnie buga. Zostało to szybko naprawione i nic nie było cofane. A Ethereum zostało zhardforkowane (aka cofnięte), bo protokół kolegi Vitalika był dziurawy i koleżka straciłby pieniążki przez swój błąd. To tak jakby ktoś zadzwonił do ETHF i powiedział, weźcie mi cofnijcie transakcję bo mi się palec omsknął i przelałem 1mld $ na nie ten adres. To jest
  • Odpowiedz
@maggotbrain15:

Luckily, Satoshi Nakamoto, the anonymous creator of Bitcoin, spotted this flaw and acted swiftly. Within three hours, Nakamoto and Gavin Andresen, an early Bitcoin developer, developed a solution. Within 5 hours, the blockchain was forked, expunging the problematic transaction, along with all the others that occurred during the period.


W eth przynajmniej bylo glosowanie ;)
  • Odpowiedz
@emjot86: ale tamten błąd dotyczył wszystkich, a błąd w ETH tylko cwaniaczków od the dao. No było głosowanie było, no i macie w sumie 3 łańcuchy. ETC i ETHW o dziwo nie umarły, więc nie wszyscy są zadowoleni
  • Odpowiedz