Wpis z mikrobloga

@Osoba_w_kryzysie_spi3rdolenia: jak każdy lek zależy od osoby, na jednego działa na innego nie. A na typowe spie..lenie to raczej nic nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi kiedyś alko pomagał a teraz mogę być nawalony w trzy dupy i dalej mieć w sobie masę blokad ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Osoba_w_kryzysie_spi3rdolenia: działa dobrze na lęk, stres, może dodawać 'odwagi (raczej poprzez zanik obaw przed konsekwencjami swoich działań niż większej pewności siebie), odhamowuje / mozęsz byc bardziej gadatliwy po tym.

na #!$%@? nie działa bo to charakter, a na charakter nie ma leków ( ͡º ͜ʖ͡º)

alprox to to samo co xanax, to się niczym w działaniu nie różni. z resztą w aptece możesz sam powiedzieć, ze
  • Odpowiedz
@Osoba_w_kryzysie_spi3rdolenia: to na pewno, gorzej z sytuacjami,i w stylu 'zagadania do ludzi w celu zapoznania sie' bo nadal w głowie potrafią pozostać zahamowania 'tylko się ośmieszę' czy coś w tym stylu.

tak jak pomimo usunięcia lęku nie wsadzisz ręki do wrzątku - bo wiesz jak to się skończy tak samo po tych lekach jakieś zakorzenione schematy/poglądy o świecie albo sobie zostają i mogą nadal hamować. no, jak polecisz z dawką 'to
  • Odpowiedz
Czy alprox dobrze działa na spieeerdolenie? Bo dostałem to na pierwszej wizycie u psychiatry i niby to benzo, ale do przepisania xanaxu już nie był taki chętny ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Osoba_w_kryzysie_spi3rdolenia: przecież to jest ten sam lek. Możesz pójść do apteki z receptą na Alprox i wyjść z Xanaxem.

1mg


Bardzo duża dawka, jak na początek.

mi to wystarczy, żebym mógł pójść do roboty XD


Nie
  • Odpowiedz
A na typowe spie..lenie to raczej nic nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Remus00: na moje spie..... alprazolam świetnie działał (przez kilka godzin :D) - byłem wyluzowany, rozmowny, potrafiłem rozmawiać z ludźmi na luzie - a to wszystko było na studiach. Gdy nie brałem alprazolamu byłem kompetnie spierdo... , przestraszony, małomówny itp. Teraz na mnie alprazolam już nie działa tak dobrze. Widocznie tolerancja poszła w górę.

Mi
  • Odpowiedz
@ziomus0812: WIem, że to uzależnia, dlatego będę się starał brać doraźnie. Imo jak już pójdę do pracy przez kilka dni, to później już nie będę się tak denerwował i bał się być ocenianym czy że sobie nie poradzę, no ale zobaczymy.
Jako główny lek dostałem parogen-to git? Czy to po prostu randomowy lek i może na mnie zadziała a może nie? Doktor niby coś tam tłumaczył, ale średnio słuchałem XD
  • Odpowiedz
parogen


@Osoba_w_kryzysie_spi3rdolenia: SSRI, zarejestrowany w leczeniu depresji oraz wielu zaburzeń lękowych, tj. fobia społeczna.@Remuss00 bierze ten lek i działa na jego fobię społeczną. Ja też biorę i działa tak średnio (ze skutków ubocznych akatyzja, a na lęki działa chyba tylko trochę). Ale na mnie wszystkie antydepresanty źle działają.
  • Odpowiedz
@ziomus0812: nie wiem co się stało, miałem te 18 czy 20 lat to chwila moment i byłem wodzirejem jak wujek na weselu, teraz będąc naje..nym mam więcej luzu niż na trzeźwo, oczywiście, ale dalej są blokady nie do przeskoczenia. Nie jestem już taki wygadany, tańczyć nie pójdę, kawału nie opowiem xd
  • Odpowiedz
@Maperitos: no nie, u mnie i znajomych zawsze człon pobudzał raczej. Ja na przykład xanaxu nie wezmę bo po 0,5mg jedyne co mam ochotę to iść spać, a po 6mg clona wchodzę w ściany-polecam
  • Odpowiedz