Wpis z mikrobloga

Nie głosowałem na PiS, ale
czy Tusk et consortes nie mają żadnych możliwości aby w końcu ukrócić te wysrywy Sakiewicza, Rachoniów itd? Pół roku po wyborach a te melepety dalej swoje. Przypominam, że na TokFM i TVN24 krajowa radia leśnego dziada regularnie nakłada kary za byle pierdnięcie.

#sejm #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #tvpis
TragiKomediant - Nie głosowałem na PiS, ale 
czy Tusk et consortes nie mają żadnych m...

źródło: Screenshot 2024-05-24 103736

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Denaturovsky: po pierwsze nie jestem pisowcem aby oglądać pisowski program jawnego pajace xd

Mam jednak na tyle godności, aby nie róbcie z siebie nieomylnego i monopolisty na prawdę i zabraniać czegoś innym

To się nazywa w skrócie demokracja. Wszystko inne to f-----m.

Niech zgadnę, masz gdzieś w domu obrazek z niemieckimi akwarelistą?
  • Odpowiedz
@user_no_4: oczekiwanie prawdomówności i kar za jej łamanie od stacji nadawczych - dosłownie f-----m.

Na całym świecie f-----m, wszyscy pozywają stacje za oszukiwanie widzów, czy za nieprawdziwe informacje. Od lewa do prawa. Wychodzi na to że najnowszymi faszystami u nas jest konfederacja, bo ostatnio zmusili TVP do przeprosin za nieprawdziwe informacje
  • Odpowiedz
@user_no_4: no oczywiście że każda stacja powinna być rozliczana na podstawie tych samych standardów. I nie zamykać a d---------ć kary finansowe, republiki też bym nie zamknął tylko dopychał im kary finansowe za każdym razem jak przekręcają fakty, np w sprawie zielonego ładu, gdzie jeszcze Rachoń jak był w TVP to głaskał po głowie Morawieckiego że dobrze że podpisał zielony ład, a teraz nagle to Morawiecki wielki wojownik o wycofanie ładu
  • Odpowiedz