Wpis z mikrobloga

@RzeczowyKomentator: Odpowiedź jest prosta. Bo PiS nie rządzi. Radzę cofnąć się do czasów sprzed jesieni 2023. Poza finiszem kampanii, najbardziej grillowali PiS, zwłaszcza w czasie COVIDu.

Prawda jest taka, że atakujesz tego, kogo ci się opłaca atakować. Tu nie ma żadnych sentymentów ani sympatii, tylko czysta kalkulacja. Walisz tam, gdzie możesz zyskać. W rząd się najłatwiej uderza. Na atakowanie PiSu i rozliczanie ich monopol ma PO, więc im się to nie
  • Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta. Bo PiS nie rządzi.


@Kopyto96: Fajnie nabazgrałeś kupę tekstu. Ale poświęciłem 15s na znalezienie kontrprzykładu. Czemu Boskak w lutym 2022r. zajmował się głupim klipem Tuska, który nie miał żadnej władzy. Czemu poświęcał czas na nagranie takiej kontry w odpowiedzi na jakiś głupi short?
colliee - > Odpowiedź jest prosta. Bo PiS nie rządzi.

@Kopyto96: Fajnie nabazgrałeś ...
  • Odpowiedz
@Zenek_: Kiedy wy zrozumiecie, że nie chodzi o to czy atakujesz, ale za co atakujesz. Konfederacja absolutnie nic nie zyska atakując PiS za to samo co PO, bo z drugiej strony dostanie bombę, że się spoufala z Tuskiem i mówią jednym głosem.

Nie bronię tu Konfederacji, bo mam to totalnie w dupie co oni robią, ale próbuję wam wytłumaczyć, że krytyka musi być taka, która uderzy w fundamentalne "wartości" PiSu.

Konfederacja
  • Odpowiedz
@RzeczowyKomentator:

Poseł Konfederacji Stanisław #tyszka poinformował, że będąc jeszcze członkiem Kukiz'15 otrzymał od Prawa i Sprawiedliwości propozycje dołączenia do partii Jarosława Kaczyńskiego. W zamian zaoferowano mu skorzystanie ze środków z Funduszu Sprawiedliwości
  • Odpowiedz
Konfederacja absolutnie nic nie zyska atakując PiS


@Kopyto96: Czyli przyznajesz, że konfederacji chodzi tylko i wyłącznie o zysk polityczny, a nie o dobro kraju? To po co wycierają sobie mordę Bogiem, honorem i ojczyzną?


@RzeczowyKomentator: Ale dlaczego ty zacytowałeś tylko część mojej wypowiedzi? Fragment totalnie wyrwany z kontekstu. Dlaczego manipulujesz? Nie umiesz normalnie podyskutować i odnieść się do dalszej części, całości wpisu? Czy może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem,
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Przecież wyraźnie napisałeś:

Tu nie ma żadnych sentymentów ani sympatii, tylko czysta kalkulacja. Walisz tam, gdzie możesz zyskać.


Walisz tam gdzie możesz zyskać

Dalej:

Jeśli będą chcieli uderzyć w PiS, zrobią to w inny sposób. Taki, który im zapewni przepływ elektoratu.


Znów zysk polityczny

Dalej:

Oni wszyscy (każda partia) przeprowadzają sporo badań opinii publicznej, dobierają grupy fokusowe i działają na tej podstawie.


Czyli według ciebie działają tak aby zyskać ludzi,
  • Odpowiedz
Czyli ważniejsze jest to, co powiedzą wyborcy. Nie ważne, że konfederacja stanie po stronie sprawiedliwości. Ważne, żeby tego nie robić bo zostaną oskarżeni o spoufalanie się z diabłem Tuskiem.


@RzeczowyKomentator: Tak, dokładnie tak to działa w Polsce, czego nie rozumiesz? Przecież ja nie polemizuję nad tym co jest dobre, a co nie, tylko na czym partii zależy.
  • Odpowiedz
Właśnie nie wiem czy tyszka nie wybiegł konfederacji przed szereg i chce się wybić na aferze - no bo są to dosyć poważne zarzuty.


@ManyCalavera: Tyszka to jest śliski typ, żaden ideowiec, każdy kto ma większe IQ od taboretu o tym wie. Niezależnie czy ta osoba popiera Konfederacje czy jest jej przeciwnikiem. Mentzen sobie go przygarnął, bo widział w tym jakąś korzyść i stwierdził, że mu się to opłaci.

Im szybciej
  • Odpowiedz
@colliee: To na razie podałeś 1 przykład z 2022, trochę mało. Odsyłam cię do fanpage Konfederacji z lat 2020-2022 i tam sobie zobacz, kogo najbardziej atakowali.
  • Odpowiedz