Wpis z mikrobloga

@Martenzyt_waleczny: co jakiś czas tweetuje, że coś tam pisze. Ale z jego tempem to raczej nie skończy przed śmiercią. Koło Czasu było kończone przez Sandersona. W wypadku Pieśni Ognia i Lodu, widziałbym tu Abercrombiego.
  • Odpowiedz
@Castellano wg mnie końcówka tego serialu nie była aż tak zła jak się o niej mówi. Ta bitwa w której umarł lodowy król miała parę bezsensów, i ta nagla zmiana Denerys o 180 stopni gdy spaliła stolicę też była słabo umotywowana moim zdaniem, ale tak no to spoko.
  • Odpowiedz
@temokkor myślę podobnie jak ty, po prostu za szybko pędzili z fabułą i przez to fani nie kupili tej przemiany Danki mimo że zalążki szaleństwa się przejawiały tu i tam. Tak samo bitwa o Winterfell została zjechana za to że ludzie nie potrafili zmodyfikować jasności w telewizorach xD sam osobiście nie mam nic do tego odcinka, Hardhome czy inna bitwa bekartow to może nie była ale odcinek z prawie godzinną bitwą to
  • Odpowiedz
@Castellano: Ehh grubasie dopisz książki.
Podobno są o wiele lepsze od serialu ale jak tu się brać za serie jak grubas jej nie skończy xD?
To tak jak się brać za laskę ale żadne z Was wiedziałoby że nie dojdzie bez sensu
  • Odpowiedz