Wpis z mikrobloga

dyskusyjne kto nie znał procedur. Faktem jest że były igrzyska, ludzie się cieszyli i po wszystkim. Konsekwencji żadnych nikt nie poniósł


@Ravau23: igrzyska były po to żeby pokazać, że nowa władza bierze się na poważnie za temat. Koalicja wiedziala że najprawdopodobniej zostaną zaraz ulaskawieni, ale przecież później pójdą siedzieć za pegasusa, więc wsadzili ich do cel żeby zyskać pijarowo, bo:

- duda się jak zwykle skompromitował i pokazał że jest prezydentem
  • Odpowiedz
a czaskoski nie będzie partyjnym kolesiem?.... XD


@Ravau23: musisz nauczyć się rozróżniać środowisko z którego wywodzi się prezydent od załatwiania partykularnych interesików kolesi z partii, ale widzę że jesteś symetrystą, więc to pewnie będzie za trudne xD
  • Odpowiedz
@Ravau23: Co niby dyskusyjne było poza Dudą? Pijany jesteś, czy konfiarz? Sprawa była prosta, prezydent nie może uniewinnić kogoś kto nie jest skazany, a on wydał decyzję przed wyrokiem - czyli niezgodnie z procedurą od samego początku. Prawo łaski prezydenta nie powoduje zatarcia wyroku - tu też dudu nie znał procedur. I jeszcze parę by się znalazło, ale nie chce mi się klawiatury strzępić.
  • Odpowiedz
jaki procent ustaw po zawetował samuraj a jaki procent ustaw pis Adrian?


@Ravau23: ile ustaw łamiących konstytucję podpisał i Ilu swoich kolesi skazanych prawomocnym wyrokiem ułaskawił samuraj a ile adrian?

Adrian nawet ułaskawił ogorkową i ziemkiewicza żeby nie musieli płacić kary za zniesławienie xD
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: spośród 360 ludzi których samuraj ułaskawił też samych niewinnych nie było i śmiem twierdzić że wielu poparcie jego kolegów w tej sprawie miało. Wałęsa ułaskawił słowika. Gadka dla gadki. Jeden wart drugiego, drugi trzeciego
  • Odpowiedz
@Ravau23: Nie, ale to, że ktoś łamie prawo nie usprawiedliwia łamania prawa przez kogoś innego, więc twój argument jest bez sensu. Ja nikogo nie bronię - to ty bronisz jakieś mendy sugerując, że skoro ktoś inny leci w #!$%@?, to nie ma problemu. Symetryzm to narzędzie debili.
  • Odpowiedz
@Ravau23: Ja nie respektuję? Ja nie nie wymyślam jakiejś gimnastyki bez sensu. Dla mnie sprawa jest jasna, a ty wyskakujesz z jakimiś symetrystycznymi bredniami. Co z tego, że sprawa Grodzkiego śmierdzi? No śmierdzi, ale w jaki sposób ten fakt ma w twoich oczach usprawiedliwiać łamanie prawa przez innych? Jeszcze raz zapytam: czy ty na pewno jesteś trzeźwy?
  • Odpowiedz
@daunowix: o tym czy łamane jest prawo decyduje sad a nie ty...... Albo chcemy normalności albo tego co było tylko z drugiej strony. Tobie widzę pasuje wszystko związane z rudym nawet jeśli robią to samo co pisiory..... Zajebiste podejście XD
  • Odpowiedz
@Ravau23: No i sąd zdecydował - skazał typów. Dudu nie sprawił, że są niewinni. To, że ich wypuścił nie oczyści ich kartoteki, tak działa prawo. Dudu i reszta pisiorów sobie tylko mogą kłamać, że czyści. Dowód? Nie są posłami, bo są skazani.
Ty masz jakieś halucynacje i w lodówce też Tuska chyba widzisz. Ja trzymam się tematu, a to ty wyskakujesz z symetrystycznymi bredniami. Jeśli wszędzie widzisz Tuska i PO to
  • Odpowiedz
@daunowix: a immunitet?...... Poczytaj opinii ekspertów...... Nie było to w stu procentach zgodne z prawem według wielu. Takiego kraju chcesz? Nie są posłami a będą europosłami.....
  • Odpowiedz
@Ravau23: Co immunitet? Immunitet ma chronić w wypadkach, kiedy coś błahego miałoby uniemożliwić posłowi wykonywanie obowiązków, a nie ratować przestępców, tyle w temacie, takie jest założenie tego narzędzia. Jak posłuchasz ekspertów pisowskich to się dowiesz najrozmaitszych cudów, pewnie nawet, że ziemia jest płaska, a jakiś palestyński wariat sprzed 2000 lat jest królem Polski, no ale w końcu jak zatrudniali ekspertów, to musieli ich zwolnić, bo eksperci nie chcieli realizować ich programu
  • Odpowiedz