Wpis z mikrobloga

Zwracam się z prośbą do ekspertów, być może ktoś bedzie w stanie mi udzielić odpowiedzi. Mieszkam w bloku w którym sciany są cienkie i slychać jak sąsiad z wyższego piętra chodzi po mieszkaniu. Wiem, że mam podsłuch w mieszkaniu najprawdopodobniej jest to sąsiad, pod którym mieszkam. Wiem o tym ponieważ na światło dzienne wyszły plotki o tym co mówię były szepty albo półszepty mówione podstępnie. Słyszałem niebezpośrednio od kilku osób, że ten sąsiad jest w stanie tym "podsłuchem" zmierzyć mi puls. Raz słyszałem jak przykładał coś do podłogi i przez ściane z sufitu słyszałem jak wali mi serce a on się szyderczo śmiał. W mieszkaniu jest pogłos i czasem mam wrażenie, że on to odsł#!$%@?. Jest to na tyle dziwne i zastanawiam się czy to jest możliwe, aby słyszał w ten sposób półszepty albo nawet myśli. W mieszkaniu gra muzyka i nie jest głucho. Słyszałem, że się smieją i gadają, że jest brzuchomówcą. Myślę, żę ma to związek z jakimś urządzeniem sejsmicznym, które jest w stanie wykryć infradzwięki. Czytałem, że takim podsłuchem nagrali jak słonie się komunikują, albo coś do wykrywania trzęsień ziemi być może jest to tylko mikrofon kierunkowy na dobrym głośniku. Wiem, że on ma znajmości z jakimś rządowym informatykiem Pieniądze nie grają tutaj roli i raczej nie jest to byle co. Na dodatek miałem jakiś czas temu głuchy telefon mój smartphone dziwnie się zachowuje mam czasami pozmieniane ustawienia albo muzyka się wyłancza sama a mam połączenie z internetem może to btts albo nawet pegasus. Najbardziej zastanawia mnie czy jak są w stanie tym mierzyć mi puls to czy mogą słyszeć półszepty albo myśli. Wiem, że dziwnie to brzmi nie jestem wariatem. Raczej ktoś kto to zlecił ma związek ze światem polityki i biznesu. Jakiś czas temu byłem poza miastem i widziałem kilka tablic rejestacyjnych z mojego miasta....Powodów może być wiele pytanie czy oni są w stanie dysponować aż tak inwazyjnymi metodami jak ten podsłuch, którego jestem pewien i słuchają półszepty. Ostatnio piłem liptona i byłem na czacie i ktoś napisał lipton kamer chyba nie mam w domu może koś widział przez jakiś teleskop albo doby aparat przez okno.
#podsluch #inwigilacja #pegasus #smartphone #android #informatyka #prywatnosc #bezpeczenstwo #problem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kintos: nie czytaj tych wpisów które się naśmiewają albo Cię wyzywają bo to są podstawione konta sąsiada on już usłyszał że piszesz i przechwycił tym urządzeniem co piszesz. Prawdopodobnie ma dostęp do Twojego komputera, musisz sprawdzić kable czy prowadzą do jego mieszkania
  • Odpowiedz
@kintos:

posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.

Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,

otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,

3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś
  • Odpowiedz
@M0sieznaSpre-eyna: z tym się zgodzę, ale żyjemy w cywilizacji nawet 4-letnie dziecko jest w stanie zadzwonić na 112. Jeśli ktoś na prawdę wierzy w to że sąsiad po rurach sprawdza komuś puls i steruje oddechem, to może zadzwonić na 112 i tam dostanie pomoc, a nie produkować się online. Jeśli ktoś wie co to Pegasus to chyba ma łączność z rzeczywistością, pytanie czy na tyle żeby wiedzieć co to jest
  • Odpowiedz
@farbowanylisek Słowo klucz, brak wglądu. Widziałem bardzo poważnych ludzi, na wysokich stanowiskach czy z łbem na karku którzy popadali w taki regres, że nie przypominali siebie. oczywiście odwracalnie. to nie kwestią wiary, a tego że mozg ma taką właściwość że potrzebuję wytłumaczenia na każdy niezrozumiały bodziec by go zinterpretować dla celów przetrwania. Jak się miesiącami interpretuje ponadnormatywne doświadczenia zmyslowe to wchodzi taka magia że ja #!$%@?, bo twoja głową to jedyny
  • Odpowiedz
@kintos: przyjmujesz amfetaminę? Ona potrafi uniemożliwić dostęp takim urządzeniem na kilka godzin sprawiając że twój mózg będzie mądrzejszy
  • Odpowiedz
@kintos: Prosze cię byś sprawdził to pod kątem ciała. Czy to nie piski w uchu to łażenie, czy nie pojawila sie u ciebie padaczka bo wtedy mozg odtwarza informacje z ogniska padaczkowego. Mieszkasz sam, nikt nie mogl tego zauwazyc. Sasiada tez nie zlapales za reke, np gdyby mial jakies urzadzenia to bezprzewodowe, moze na bluetooth by sie pojawily, a dowodu brak jednoznacznego. Zanim sasiada oskarżysz, sprawdź czy dobrze slyszysz. Coś
  • Odpowiedz