Wpis z mikrobloga

Chłopy, zakupiłem jakieś arabskie perfumy, przyszła setka a do tego jeszcze jakaś randomowa dwudziestka z tym samym perfumem xD To jako tester czy co?

Ale do rzeczy, bo co najdziwniejsze, ten tester pachnie mega mocno, ładnie projektuje a perfumy z flakonu są ledwo wyczuwalne. Czuć że to ten sam zapach, ale dwa strzały testera siedzą naprawdę potężnie, lepiej niż 4 z flakonu. Różowej dałem jedną i drugą rękę to też powiedziała, że na jednej prawie nie czuć.

O #!$%@? tu chodzi?

#perfumy
erni13 - Chłopy, zakupiłem jakieś arabskie perfumy, przyszła setka a do tego jeszcze ...

źródło: 2C0AB344-F345-4B9A-AC4F-5107B612FA8F

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@erni13: moze butla swiezo rozlana, a miniaturka jakas starsza. Ogolnie partie arabow to sa jakies zarty XD Potrafilem miec 3 roznie pachnace i projektujace flakony zapachu ktory mial premiere z rok wczesniej
  • Odpowiedz
@erni13: wypsikaj miniaturke w tym czasie, a flakon sie przezre. Jak dostalem lataffa masa z pierwszego premierowego odlewu, to dopiero po 3-4miesiacach dostala spoko parametrow. Zadnych lodowek nie uzywalem, ale zauwazylem ze troche pomagalo odlanie do dekantu (bo dekant szybciej dostal parametrow) XD Niestety brzmi to juz jak forum audiofilow XD

Z poznjejszymi sauvage elixir ludzie podobnie mieli. Zwykle ciecie kosztow
  • Odpowiedz
@erni13: może to trywialne, ale weź też pod uwagę wielkość psika. Flakony mają różne psiki, często naprawdę malutkie chmurki. Znów dekanty zazwyczaj sporo rozpylają, więc nie ma co porównywać ilości psiknięć, bo prawdopodobnie różnią się one objętością.
  • Odpowiedz