Wpis z mikrobloga

#pracbaza #zalesie #gownowpis

Koleżanka z pracy "organizuje" urodziny. Wszyscy z roboty dostali zaproszenie. Jako że nie wiadomo co kupić,to zrobiliśmy w pracy zrzutkę po 100 od głowy. Solenizantka wymyśliła żeby każde z nas przyniosło coś do jedzenia bo na tyle osób nie jest w stanie ogarnąć żarcia. Jak powiedziałam że to trochę za dużo,zeby dawać kasę i organizować żarcie,to zostałam nazwana sknerą i że w sumie to nie muszę przychodzić jak mi nie pasuje XDXDXD Fajne te urodziny XD
  • 32
  • Odpowiedz
Kurde nie dość, że w pracy nie ma koleżanek czy kolegów a tylko współpracownicy to jeszcze składka po 100zł, za #!$%@? bym tyle nie dał. U mnie składka po 20zł i niektórzy mają z tym problem.
  • Odpowiedz
Solenizantka wymyśliła żeby każde z nas przyniosło coś do jedzenia bo na tyle osób nie jest w stanie ogarnąć żarcia.


@Przydupaska: Czego #!$%@? nie jest w stanie? Zadzwonić do pizzerii i zamówić 10 placków? Poza tym w życiu bym 100 zł nie wydał na randomów z pracy, niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Panicz888: najgorsi są tacy co zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali a prawdziwej wiedzy mają równe zi0br0

solenizant «osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodziny»

https://sjp.pwn.pl/slowniki/solenizant.html
https://www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/ojczysty-dodaj-do-ulubionych/ciekawostki-jezykowe/jubilat-czy-solenizant-
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/jubilat-czy-solenizant;3371.html
  • Odpowiedz
@Przydupaska: co to za urodziny że żarcie przynosicie i prezent xD albo to jest zwykle spotkanie o każdy przyniesie coś od siebie a przy okazji poswietujecie urodziny i wzniesiecie toast ALBO opla roki imprezę, zapewnia miejsce i poczęstunek i może liczyć na jakiś gift, co jest z tymi ludźmi xd mi się wydaje, że to jakiś syndrom Polaka, #!$%@? trzeba pokazać że się MA, nawet jak się nie ma.i trzeba potem
  • Odpowiedz
@Przydupaska: ktoś organizuje urodziny, a nie chce zorganizować jedzenia? Może jeszcze na wasz koszt wynajmie jakaś działkę, żeby zorganizować te urodziny XD na szczęście nie mam koleżanek z pracy, bo to największy rak
  • Odpowiedz
@trolusquad: ja mam problem z tymi skladkami niezaleznie od kwoty, bo #!$%@? mnie wymaganie ode mnie dokladanie sie do prezentow ludzi ktorzy mi totalnie wisza. Niewazne czy 10 zlotych czy 100, to nadal pieniadze na ktore musisz zapracowac, a skladac to sie moge na prezent dla ludzi ktorych lubie, a nie randomow. Najgorsze jest to ze jak odmowisz, to wszyscy patrza na ciebie i komentuja ze jestes sknera/odludkiem, albo hitem sa
  • Odpowiedz
@Przydupaska:
1. Jak można robić zrzutkę od głowy z ustaloną kwotą? xD Ja rozumiem system gdzie każdy się składa co łaska (albo nie składa w ogóle) i z tych pieniędzy jest kupowany prezent.
2. Jeszcze w życiu nie słyszałem, żeby ktoś organizował swoje urodziny prosząc gości, żeby przynieśli żarcie. Alkohol to jeszcze rozumiem, żeby każdy organizował dla siebie, ale jedzienie?

W sumie jak tak sobie myślę, to niezłych faszystów musicie mieć
  • Odpowiedz
@Przydupaska byłem kiedyś na urodzinach znanego piłkarza, na które zaprosił i ogólnie my je zorganizowaliśmy i koszt na osobę wyniósł około 2,5k. Do tego jego gwiazda była obrażona, że wszystko jest nie tak jak ona by sobie życzyła.
  • Odpowiedz