Wpis z mikrobloga

@FPmaster nie lubię takich niekobiecych butów. Tyle lat chodzę w szpilach, że jak pojechałam do domu i poszłam nad rzekę w starych trampkach to autentycznie bolały mnie pięty i stopy. Noga niedostosowana do takiego położenia. Założyłam sandałki na obcasie i mogłam biegać i skakać po łąkach, bo noga od razu czuła się normalnie. Muszę nad tym pracować, pochodzić boso po jakimś lesie czy coś. Bo nawet po domu mam wyższe buty a
  • Odpowiedz
@crazykokos: Z jednej strony mówisz że nie lubisz jak faceci zaczepiają i zagadują na ulicy a z drugiej strony faceci są bombardowani informacjami że prawdziwy facet musi zrobić pierwszy krok i zdobyć kobietę. To jak ma to zrobić jak nie wolno mu się odezwać?

Ustalcie na sabacie jakąś wspólną wersje bo można się już w tym pogubić.
  • Odpowiedz
@darandol może zagadać mówiąc - przepraszam, czy mogę o coś zapytać?
I kobieta wyraża zgodę lub nie.
Na pewno nie można- „a co taka panienka siedzi sama w parku?”, „Gdzie panienka idzie?” Itd. Przecież to oczywiste. Jak zagadujesz żeby zapytać o drogę to mówisz grzecznie „przepraszam, chciałbym zapytać o drogę, czy jest pan stąd i mógłby mi pomóc?”
  • Odpowiedz
@darandol podstawa to zaczyna się od „przepraszam”. Bo zakłócasz czas, ktoś o czymś myśli i wybijasz go z własnych myśli. Jesli chcesz coś wtrącić, zapytać to zawsze zaczynasz od przepraszam, przepraszam że przeszkadzam
  • Odpowiedz
@Kaker mężczyzn, system- ogół można oceniac. Natomiast publicznie personalnie kogoś obrażać nie można i jest to karalne. W jakiej wiosce żyjesz, pod którym kamieniem? Dramat, totalny brak wiedzy i umiejętności życia w społeczeństwie wśród obecnych mężczyzn. Z każdą kolejną wypowiedzią pogrążają się
  • Odpowiedz
nie życzę sobie żeby obce typy odzywały się do mnie


@crazykokos: żeby zacząć od przepraszam tez musze się odezwać.

A nie pomyślałaś czasem że twój ubiór który lubisz i preferujesz sprawia że twój wygląd daje do zrozumienia facetom, że jesteś z tych kobiet co mają alergię na grzecznych i delikatnych a wolą silnych i zdecydowanych.

Styl ubioru bardzo często jest odzwierciedleniem charakteru. Szczególnie u kobiet.

Wiem że może to być dla
  • Odpowiedz
@Kaker jeśli miałabym ochotę pójść na policję i zgłosić twój link, że obrażasz to by zgłoszenie policja przyjęła. Gdybyś poszedł i zgłosił, że jakaś dziewczyna pisze negatywne opinie na temat mężczyzn to by cię wyśmiali policjanci ((oo)) ale logika to coś zbyt skomplikowanego na twój móżdżek
  • Odpowiedz
@darandol ubieram się normalnie, tylko że kobieco. Jak normalnie zagaduje typ to nie ma probelmu, ale jak krzyczy gwiżdże czy pyta gdzie idę to jest to totalny brak kultury i jest to nagabywanie
  • Odpowiedz
  • 1
@crazykokos nie przytaczaj tutaj logiki bo z logiki to ty robisz pannę lekkich obyczajów, masz skrzywione spóźnienie na mężczyzn i przyzna to każdy terapeutą którego pilnie potrzebujesz
  • Odpowiedz