Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: jakim frustratem i społeczną #!$%@?ą trzeba być żeby komentować takie gówno które zamiesciles. Jest to w aktywnych na mirko więc zbulwersowany głupotą użytkowników tego portalu komentuję
  • Odpowiedz
@Kaker terapeuta tłumaczył praktyki sprostowane przez toksykow i zakompleksionych typow. Jak reaguja na pewne siebie kobiety, dlaczego i czy takimi skrzywiencami się przejmować. Toksyczne jest pisanie do obcych osób personalnie, że są jebniete. Ja jestem w pełni zdrowa psychicznie, nie przyjmuję żadnych leków, natomiast ty jesteś tosktyczny i za ciebie policja by się wzięła, gdybym tylko miała ochotę to zgłosić natomiast ja nie zrobiłam nic zabronionego, korzystam z własnych praw i konstytucji,
  • Odpowiedz
  • 1
@crazykokos ty nie jesteś pewna siebie ty masz właściwe toksyczne podejście do mężczyzn możliwe że przez jakieś kompleksy a to jest zupełne przeciwieństwo pewności siebie
  • Odpowiedz
@Kaker hahaha wykopek mi pisze, że nie jestem pewna siebie. Hit xDD dziecinko, jestem pewna siebie, nie mam kompleksów, mogę wyjść nago z głową do góry bo nie wstydzę się niczego. Poza tym, terapeuta też mi to powiedział, że mam dużą pewność siebie i nie mam zaniżonej samooceny, lecz w większości ludzie wokół mają kompleksy i ich moja osoba drażni. Robiłam również wiele testów osobowości u psychologa, lubię rozwój i świadomość siebie
  • Odpowiedz
@Kaker oczywiście, że mogę. To mój wybór. Wiem, że jeśli wyjdę nago to chłopy będą wołać, krzyczeć, gwizdać. Jeśli chce się z tymi jaskiniowcami użerać to wyjdę nago. A jeśli nie mam ochoty i mam taki kaprys, że chce mieć spokój- to ubieram się tylko i wyłącznie ze względu na facetów. Wybieranie spokoju nie świadczy o braku pewności siebie. Ale specjalista mi przekazał, że mam wysoką zdrową samoocenę i pewność siebie.
Dzieciaczku,
  • Odpowiedz
  • 2
@crazykokos patrząc na to że nie odpowiedziałaś w żaden sposób na argumenty jednego różowego paska który jest bi po prostu utwierdza w przekonaniu że masz uprzedzenia do mężczyzn. Nie byłaś u żadnego terapeuty i to można od razu wywnioskować po tym jakie głupoty wypisujesz.
  • Odpowiedz
@Kaker haha aż dwa komentarze napisałeś, aż tak cię zabolało. Byłam u terapeuty, byłam ciekawa. Mówił, że 95% osób które do niego przychodzą to osoby chore. Takie, które mają jakieś zaburzenia osobowości, zaburzenia społeczne, kompleksy, sresje depresje i inne gówna. Osoby chore biorą leki. Ze mną jest wszystko ok i nie potrzebuje żadnych leków. Nie płakałam z 5 lat, wszystko to co chce mam, na wszystko mnie stać, jestem zdrowa, jestem w
  • Odpowiedz
  • 2
@crazykokos mówisz że mnie coś boli a sama napisałaś taką litanię jakbyś koniecznie chciała postawić się w dobrym świetle, naprawdę nie trudno zauważyć, że masz kompleksy XD. Gadasz głupoty i albo jesteś umyślnym trollem albo po prostu kłamcą
  • Odpowiedz
@Kaker uwielbiam atencję i lubię opowiadać o sobie. Nie wstydzę się niczego i jestem dumna ze swojego życia. Mam dużą pewność siebie i mogę opisać wszystkie ze szczegółami, bez obaw o jakiegoś piwniczaka bo to co piwniczak napisze, dla mnie i tak się nie liczy. No ale do niego może coś dotrze, może kupi książkę do savoir-vivru albo sam pójdzie na terapię, może sobie przemyśli parę spraw. Warto takie tematy poruszać. Nawet
  • Odpowiedz
  • 2
@crazykokos pomijając już stek kłamstw, które wypisałaś to mimo wszystko najbardziej dyskredytuje cię tutaj to, że tak ochoczo milczysz na argumenty bi różowej bo twój mózg wypiera że dziewczyny również patrzą się na kobiety i znam to z życia.
  • Odpowiedz
  • 1
@crazykokos kobiety zaczepiają facetów. Pracuje w delegacji więc często jem sam na mieście i gdy tylko nie mam wyciągniętego laptopa lub słuchawek dosiadają się do mnie.
Nie wspomnę ile razy któraś niby przypadkiem pomiziala mi ramię czy też tyłek klepnela.

Tylko ja to zbywam i uznaje, że takie życie a Ty od razu agresja atakujesz. Nie rozumiesz społeczeństwa i swoje własne leki wrzucasz na mężczyzn. A całe społeczeństwo takie jest.

Jestesmy stadnymi
  • Odpowiedz