Wpis z mikrobloga

@crazykokos: Ja się też nie zgadzam z twoim zdaniem, że to kobiety panują na instynktami, a faceci nie. Generalizowanie wzięte ze swoich doświadczeń i punktu widzenia. Kobiety to nie Ty.
  • Odpowiedz
@wuzeta cieszę się, że inny podbiegł i obronił. A było to miejsce publiczne, przy metrze. W #!$%@? ludzi a tylko jeden podbiegł. Sukienka rozerwana, brudna. Ale to dziewczyny rozumieją jak to jest. Dla facetów taki problem nie istnieje. Fajnie być na pozycji osoby silniejszej i pozwalać sobie- zagadywać czy gwizdać do obcych i słabszych
  • Odpowiedz
@crazykokos: no i powiedz co ja mam na tej pozycji "osoby silniejszej" zrobić żeby inny nie zagadywali? ja np czuję obrzydzenie jak baby noszą krótkie spodenki tak że aż pół dupy im widać
  • Odpowiedz
@crazykokos: a widzisz, nie dla mnie bo jednak napisałaś że kobiety panują nad instynktami a faceci nie i odebrałem to wprost tak jak napisałaś - bo uważam, że kobiety się gapią dokładnie jak faceci i wiem to ze szczerych wypowiedzi kobiet plus sam to widzę jak idę ze swoją żoną która jest nienajgorzej obdarzona w urodę, a wiadomo pod kocem nie chodzi. Niektóre jak widzą bujny bufet to same mówią, że
  • Odpowiedz
@crazykokos: słąby bait, ale odpowiadam. Jeżeli patrzą na ciebie, to mogą być zje bami. Jeżeli masz stringi i eksponujesz biust, wyłącznie Twoja wina. Tak samo jak wykopek, który zapomni że wychodzi do ludzi i zachowuje się jak zwierz. Też ma pretensje wyłącznie do siebie.

Ja rozumiem mieć za złe, jak ktoś się ciągle gapi all the time. Ale jak eksponujesz dpsko i ktoś podgląda od czasu do czasu, np. na siłce,
  • Odpowiedz
kobiety panują nad instynktami a faceci nie


@crazykokos: tak długo jak się nie zakocha w badboju, jakiemuśhigh value man. Wtedy potraficie odwalać lepsze fikoły niż desperat, który nie ma dostępu do puni.
  • Odpowiedz
@crazykokos

kobiety panują nad instynktami a faceci nie. Na części ciał typu biust czy pupa nie wypada patrzeć, to jest kultura


jako bi kobieta powiem że gapię się na pupy w legginsach, ciasnych dżinsach i ogólnie na lasek w mini sukienkach i strojach, także obawiaj się nie tylko facetów (⁠ ⁠◜⁠⁠◝⁠ ⁠)⁠♡

zasada jest taka: pokazujesz swoje ciało >> ludzie patrzą na twoje ciało
  • Odpowiedz
@MajorKusiol jeśli chodzę w stringach i eksponuje biust to jest to moja prywatna sprawa, moje ciało i robię i ubieram je jak chce. Mogę iść nago i nikt nie ma prawa mnie dotknąć bez mojej zgody ani zagadywać jeśli się nie znamy
  • Odpowiedz
@fff112 kobiety nie zagadają do obcych, nie gwizdaja. Chłop sobie siedzi sam na ławce w parku i nie obawia się sytuacji, że zaraz jakiś zjeb zagada z dennym tekstem wieśniaka. Kobiety mają trochę rozumu i nie zaczepiają obcych
  • Odpowiedz
@crazykokos: cokolwiek robisz publicznie, zawsze jest oceniane publicznie. Nie podoba mi się to jako introwertykowi, ale takie są fakty.

dobra, czarna lista, bo nawet nie udajesz że jesteś kobietą.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol może być oceniane publicznie. Ocenianie we własnej głowie. Nie ma żadnego prawa naruszać przestrzeni osobistej i nie ma prawa dotykać, zagadywać do obcych, gwizdać na kogoś. W mieście jest zakaz używania klaksonu w samochodzie, szkoda że nie ma zakazu gwizdania na kobiety. Chłop sobie może popatrzeć i ocenić sam w swojej głowie i iść dalej. Nic wiecej. A tego właśnie nie rozumieją. To jak często słysze- a gdzie pani tak sam
  • Odpowiedz
@crazykokos:nie prawda bo zaczepiają, mnie zaczepiały nie raz i zagadywały mimo że pierwszy raz na oczy widzę -w 99% przypadków zmyślone historie że się gdzieś widzieliśmy.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ten jej wpis to dowod na to, że jeżeli masz karynowatą urodę i bitch face, to nie ma znaczenia czy masz makijaż i podkreślające figurę ciuchy, Mietki budowlańcy i Sebixy w beemerach i tak będą się za tobą oglądać xd
  • Odpowiedz
@7050 w domu wiadomo, je muszę chodzić ubrana. A wychodząc na dwór totalnie nie przejmuje się innymi kobietami, ale inni obcy faceci żyjący jak prymitywy w cywilizowanym społeczeństwie to powód, dla którego trzeba się ubrac bardziej obszernie żeby się nie użerać z nimi. Można ubrać się tak jak mi się podoba- moje ciało, mój ubiór ale zobaczą kawałek tylko spod szortów czy za duży dekolt i nie są w stanie patrzeć gdziekolwiek
  • Odpowiedz
@pieknylowca: oboszzeee jaka jestem zajebista - to właśnie oznacza jej wpis.

Wgl. to nie ma takiej opcji żeby kobieta w takim stroju została 'obgwizdana'. Po prostu nie ma. Bezczelnie zmyśla żeby oczernić facetów i podbudować własne ego.
  • Odpowiedz
Kobiety nie odezwą się nigdy dokąd idziesz albo że masz za krótką mini


@crazykokos: hehe, wyjdź u mnie na wsi... btw. - jestem facetem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz