Wpis z mikrobloga

kobiety nie zagadają do obcych, nie gwizdaja


@crazykokos: co?
jak biegam w krótkich spodenkach, to mnie oblukają za każdym razem
czuję się zgwałcony przez kobiece spojrzenia
  • Odpowiedz
ja się maluje i ładnie ubieram w domu nawet jak pracuje zdalnie. Lubie kosmetyki, lubię ładne ciuchy. Więc przykro mi, kompletnie nie trafiłeś xD


@crazykokos: to nie przyczyna, to skutek
Zawsze ktoś może znienacka wpaść w odwiedziny
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Mirki, czy wy na kogoś kiedyś gwizdaliście? Bo zawsze słyszę stronę dziewczyn że okaboga gwizdzo na mnie ale nie widziałam takiej sytuacji nawet z perspektywy osoby postronnej. A to niby takie częste… mam problem ze słuchem czy coś?
  • Odpowiedz
@crazykokos: bardzo mi przykro, ale jak mi ziomki podrzucili wiagrę na kawalerskim i grałem w siatkówkę na plaży w spodenkach ze wzwodem, którego nie mogłem ogarnąć to też wszystkie laski rozjuszone się patrzyły, klaskały, a nawet nagrywały mnie telefonem. Dopóki laski będą ubierać opięte topy czy leginsy dopóty faceci będą spogądać, amen!
  • Odpowiedz
@crazykokos Martynka nie rób z siebie takiej bogini do której wszyscy zagadują, bo wcale tak nie jest i dobrze o tym wiesz. Te wszystkie spojrzenia, zaczepiania dzieją się w twojej głowie, ze względu na kompleksy jakie masz. Podświadomie chcesz, żeby ktoś zwrócił na ciebie uwagę, ale tak nie jest i nie możesz się z tym pogodzić, dlatego wymyślasz te historie.
  • Odpowiedz