Wpis z mikrobloga

@crazykokos Skąd w tobie takie zakompleksione, prawackie, konserwatywne poglądy na różnice między kobietami i mężczyznami. To co odpisujesz to kwesta wychowania, nie płci.
  • Odpowiedz
A wychodząc na dwór totalnie nie przejmuje się innymi kobietami

Kobiety nie odezwą się nigdy dokąd idziesz albo że masz za krótką mini


@crazykokos co za bzdury XD najbardziej na ubiór innych kobiet patrzą właśnie kobiety
  • Odpowiedz
@CheSlaw patrzą, ale nie zagadują dennymi tekstami. A mi się nie chce tłumaczyć obcemu typowi, że czekam na koleżankę dlatego siedzę sama. Kobieta nigdy nie zapyta- a co panienka tak siedzi sama?
Ale czytanie ze zrozumieniem u ciebie kuleje
  • Odpowiedz
@CheSlaw mówię to czego doświadczam. Kobiety na mnie nie gwiżdżą ani nie pytają co tak sama siedzę. A mężczyźni tak. Zwłaszcza tacy w średnim wieku-40-50 lat


@crazykokos no patrz, a mnie nie zaczepiają faceci tylko kobiety. Jaki z tego wniosek powinienem wyciągnąć? Że mężczyźni są kulturalni a kobiety ogolenie nie? A może to dlatego że większość ludzi interesuje się płcią przeciwną?
  • Odpowiedz
Chłop sobie siedzi sam na ławce w parku i nie obawia się sytuacji, że zaraz jakiś zjeb zagada z dennym tekstem wieśniaka.


@crazykokos: tylko jesli jest duzym koksem, bo do mikrusow zaraz jakis zjeb zagada kopsnij piataka, albo dawaj fanty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@CheSlaw ogromna niedojrzałość emocjonalna to, gdy inni czepiają się kogoś o jego subiektywne opinie, które wyrobił sobie na podstawie WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ. Konstytucja gwarantuje wolność poglądów a oznacza to, że nie możesz ingerować w cudze poglądy. Możesz je zaakceptować lub nie i to wszystko. I masz prawo do własnych poglądów, które wyrobiłeś na podstawie własnych doświadczeń. Oczywistym jest, iż kobieta ma inne doświadczenia niż mężczyzna. Ale nie dla ciebie. Posiadanie własnych poglądów to
  • Odpowiedz
@CheSlaw masz prawo do własnych subiektywnych poglądów i opinii tak ja mam prawo do własnych poglądów i opinii. Czy to nie jest oczywiste? Masz 10 lat?


@crazykokos tylko że ja powyższe napisałem nie dlatego że tak uważam tylko miałem nadzieję że pomoże ci to zauważyć błąd w swoim pozbawionym empatii postrzeganiu świata
  • Odpowiedz
@CheSlaw ogromna niedojrzałość emocjonalna to, gdy inni czepiają się kogoś o jego subiektywne opinie, które wyrobił sobie na podstawie WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ.


@crazykokos Fajny eufemizm na seksizm. W sumie rasiści mówią coś podobnego.
Ale masz rację, miej sobie podglądy jakie chcesz. Tylko czemu stwierdziłaś że musisz się tym seksizmem podzielić z innymi?
  • Odpowiedz
@CheSlaw codziennie na mnie typy gwiżdżą i zagadują. Pracuje w korpo, chodzę w szpilkach, w wawie pełno budów i budowlańców. Więc moje poglądy w tej kwestii z roku na rok się zaostrzają
  • Odpowiedz
@CheSlaw dzielę się, bo gwarantuje mi to wolność słowa, artykuł konstytucji 54. Zapoznaj się dyletancie ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast ty nie masz prawa ingerować w moje poglądy. Ja nie łamie konstytucji a ty tak. Ja mam gdzieś twoje poglądy, pisze o własnych
  • Odpowiedz