Wpis z mikrobloga

@Szarmancki-Los: To podobno kobiety są bardziej kreatywne, ale już ktoś kiedyś zauważył, ze na kazdej szkolnej wycieczce dziewczyny są znudzone a chłopacy?
Pojedziesz do średniowiecznego zamku to znajdą kije i bedą się #!$%@?ć na miecze, pojadą do muzeum paleontologii to bedą udawać dinozaura i próbować się pożreć jeden z drugim
I tak było od zawsze
Ja gdy w dawnych latach poszedłem na film z walkami wschodu, jakieś akcje Kung-Fu, to
  • Odpowiedz
@o__0: Nie wiem w jakim wy ludzie świecie żyjecie. My też #!$%@?łyśmy kijami w pokrzywy. A na dźwięk samolotu czy helikoptera głowa sama mi się podnosi mimo #wykop30plus
  • Odpowiedz
@Szarmancki-Los: z okna w biurze czesto ogladalismy helikoptery bo mielismy ladny widok na ladowisko na dachu. teraz z mieszkania tez mam ladny widok na ladowisko i podejscie. I czlowiek zawsze podziwia. Mankament jest tylko taki ze to ladowiska szpitalne wiec jak cos laduje to raczej najgorsze przypadki.
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: kiedyś dziewczyny się za dziecka bardziej strofowało niż chłopków - nie szalej tak bo co to za dziewczyna z obitymi kolanami, dziewczynce nie wypada itd itp.
Teraz mi się wydaje że jest tego mniej, więc trzeba by sprawdzić czy dziewczynki nadal się „nudzą” na wycieczkach. Z resztą jedyną rozrywką na wycieczce to naparzanie się kijami? Czemu uważasz że się nudziły?
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: gdybym ja albo jakakolwiek moja koleżanka na wycieczce szkolnej bawiła się w ten sposób, to nauczycielka która nas pilnowała chyba dostałaby zawału. Dziewczynkom nie przystoi coś takiego. Już nie mówiąc o tym co by się działo w domu gdybym przywiozła do niego ubłocone ubrania
  • Odpowiedz
@o__0:
Pięknie ujęte

Kiedyś pojechałem na szoskę z taką parą lekko lewicującą
Wzięli synka taki, 3-4 lata
My ogarniamy sprzęt do trasy a dziewczyna chodzila z nim przy
  • Odpowiedz
@Szarmancki-Los: jak dla mnie jest to bardzo proste ewolucyjnie do wyjaśnienia. Duży latający głośno obiekt musi przykuć uwagę, nawet będąc świadomym istnienia helikopterów. Taki sam atawizm jak podskakiwanie na łóżku w czasie snu żeby nie spaść z gałęzi
  • Odpowiedz