Wpis z mikrobloga

Ostatnio mi się przypomniała żenująca historia z mojego życia mianowicie jak 2 lata temu wracałem z pracy wsiadło do autobusu p0lczysko ze swoimi dwoma gówniakami oraz koleżanką i sie zaczyna na mnie gapić i po chwili gadać jakich to ma fajnych urwisów. Ja ja zlałem, a ta zaczyna gadać do tej drugiej "jaki on fajny" jest żenada widzą w dobrych chuopach z tagu beciaka który ma utrzymywać jej gówniaki po chadzie. Chuopy z tagu jak madka do was podbija nie ważne jak by była ładna uciekajcie jak najdalej...

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem
  • 12
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Niektóre laski z dzieckiem/dziećmi są takimi petardami, że przez chwilę miałem słabość, czy by z taką się nie umówić (bo było dużo okazji), ale w porę się otrząsnąłem (#!$%@?łem sobie w ryj) - bo to pchanie się w kłopoty - sobie tak uświadamiałem. Zawsze sobie mówiłem, że kobiety które mają dzieci są już u mnie skreślone, ale niekiedy jak była jakaś super kobieta z dzieckiem, to przez chwilę wątpiłem w
  • Odpowiedz
@shaguar: Bardziej udają "petardy", niż nimi są. Muszą je udawać, bo ze względu na dziecko muszą dawać od siebie trochę więcej żeby znaleźć partnera (choć patrząc na męskie spe*miarstwo to bardziej atrakcyjnego partnera, niż partnera po prostu).

Jak już wejdą w związek i zabezpieczą zasoby oraz obecność mężczyzny (ślub, czy inny dokument) to wtedy najczęściej już się nie starają, bo nie muszą i w efekcie facet utyka w złym związku, albo
  • Odpowiedz
@shaguar Ona też była ładna za ładna by mogłaby szczerze pożądać i kochać taki odpad genetyczny jak ja, właśnie te petardy są najbardziej wyrafinowane bo nie widzą w nas mężczyzn tylko podludzi i bankomat który ma utrzymywać ich gówniaka po chadzie one próbują nawiązywać z nami interakcje z konieczności by gówniak miał ojca wcześniej nie chciałyby nawet na nas splunąć i czuly by obrzydzenie, dlatego nie zamierzam być tamponem emocjonalnym bo oksarek
  • Odpowiedz
@oonn32 I dobrze zrobiłeś miras musimy kalkulować na chłodno skoro petardy nigdy nie były zainteresowane i tu nagle taki fikołek to nie może sie skończyć sie dobrze. Takim zachowaniem nam mówią "chcesz intzelu piękną żonę zaakceptuj potomka po wyższej w hierarchi przystojnaczka to może nawet dostaniesz sexy raz w miesiącu przy zgaszonym świetle". Uciekać od takiej jak od trędowatej i nawet się nie zbliżać...
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: młode samotne madki najczęściej mają pomoc finansową od rodziców, a głównie od ojca beciaka. Dlatego takie często dbają o wygląd, ćwiczą i wstawiają fotki szczujące cycem na wszystkie media społecznościowe, żeby znaleźć jakiegoś partnera. Oczywiście robią tak nawet będąc w związku z jakimś beciakiem, który się dokłada do utrzymania nieswojego dziecka bo zawsze może się lepsza okazja znaleźć- przystojniejszy i bogatszy facet.
Ogólnie petardy samotne madki lepiej omijać, no chyba
  • Odpowiedz
@Zardzewialy_Szczur: świetny komentarz. Skąd u mamusiek często powiększone usta hialuronowym, sztuczne rzęsy, dobry ciuch, mocny makijwz.Znam kilka panien, a jak widziałem ostatnio moja sąsiadkę bez makijażu i w ciuchach dresach to uznałem że nie chciałbym się zbudzić obok takiego potworka. A na co dzień powiedziałbyś że petarda xD
  • Odpowiedz