Wpis z mikrobloga

Co myślicie żeby zrobić w tej sytuacji? Moja żona jest bi i czasem udaje nam się zorganizować jakiś trójkąt co jest bardzo trudne, bo one jest wybredna co do dziewczyn, a też ciężko znaleźć taką, która by się na to zgodziła. Na szczęście poznałem w pracy super laskę, z którą zaiskrzyło i świetnie nam się spędza czas, spotykamy się z nią regularnie. Czasami wspólnie, a czasami osobno. Czasem z żoną chodzą razem na zakupy i odkąd się poznały nie męczy mnie już żona by chodzić z nią po galeriach handlowych. Gdy się poznaliśmy laska była singielką, a z czasem wspomniała, że podobno kogoś poznała, ale nie wnikaliśmy za bardzo, bo cały czas zajebiście nam się układało. Ona twierdziła, że on o wszystkim wie i nie robi problemów.

Teraz nagle żona dostaje wiadomości od wściekłego kolesia, który kręci aferę. Żona wystraszona powiedziała by do niej nie pisał i zablokowała go, boi się że to może być jakiś świr. Zastanawia się, czy nie ustawić konta na prywatne.

Koleżanka mówi, że nieźle kolesiowi #!$%@?ło, ale uspokajam je, że niech po prostu go ignorują. Dzisiaj ma do niego wrócić zabrać swoje rzeczy i prosi mnie, żebym jej w tym pomógł, bo ona sama się boi. Ja jej mówię, że na przyszłość ma nie ukrywać takich rzeczy przed facetem, ona nas przeprasza za całą sytuację i obiecuję, że więcej nie będzie nas narażać na takie afery.

Teraz nie wiem co zrobić, iść jej pomóc, czy niech sama sobie radzi z tym kolesiem?

#kiciochpyta #zwiazki #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pytanie #pdk
  • 6
  • Odpowiedz
@Bananek2 czyli do ruchania jest fajna koleżanka ale jak by trzeba pomóc to już umywacie ręce? Z drugiej strony nie ma nic gorszego niż pakowanie się w czyjeś problemy. Pozostało ci podjąć męska decyzję.
  • Odpowiedz