Wpis z mikrobloga

Cześć, postanowiłem z kolegami zrobić grę na magisterskę, ale muszę to poprzeć badaniami.
Jeśli chcielibyście pomóc i odpowiedzieć na kilkanaście pytań, dotyczących motywacji do grania i zachowań w pewnych sytuacjach podczas rozgrywki, to wrzucam linka do ankiety, wypełnienie zajmuje 5 minut, chętnym roześlemy opracowanie badań.
Link do Google Forms
Dzięki!

#gamedev #programowanie #programista15k #gry #studbaza #studia #poznan
  • 10
  • Odpowiedz
Wypełnione. Jeszcze tylko chciałem dorzucić drobny komentarz do kilku pytań.

Jako że przeplata się to z kilkoma pytaniami na twojej ankiecie, twórcy Last Epoch zauważyli problem chomikowania miksturek na życie i wprowadzili w swojej grze dosyć ciekawy mechanizm. Miksturki przywracające życie wypadają z pokonanych przeciwników. Każdy taki drop to jest zawsze 1 pełna miksturka, którą można użyć — z perspektywy gracza nie ma żadnego systemu "charge" (jak np. Path of Exile), który
  • Odpowiedz
  • 2
@FrostlyMostly: Powyżej tego wieku zakładaliśmy, że ludzie zajmują się poważnymi rzeczami, a nie graniem w gry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzięki bardzo za poświęcony czas, co do wyników ankiety i badań - jasne, po opracowaniu wyników wysyłam maila.
  • Odpowiedz
  • 1
@tiritto: Dziękuję bardzo za "drobny" komentarz i poświęcony czas, na pewno przyda się w badaniach, bo Last Epoch na przykład nie miałem okazji sprawdzić, a teraz wiem gdzie jeszcze szukać przykładów.
  • Odpowiedz