Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: wyciąganie łapy po hajs tatusia i bezstresowe picie aperolka z psiapsiolami kontra wzięcie odpowiedzialności za swoje życie, praca, założenie rodziny. Dlaczego Julka miałaby sobie truć głowę jakimiś związkami gdy może sobie pisać głupoty na twitterku i niczym się nie przejmować? Wcale mnie nie dziwią te feministki
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Skoro większość kobiet się nie szanuje, to czemu mężczyźni mają szanować kobiety? Z resztą te które się szanują też nie widzą problemu w wielu sytuacjach, które są na korzyść kobiet, chyba, że nagle jest duża szansa na utracenie tych przywilejów to nagle odzywają się kobiety, które przecież nie popierają tego i, że ta "wojna płci" jest żenująca xD Ale na to już jest za późno i cieszę się, że coraz
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: A ja np. czuję dokładnie to samo co ona tylko w drugą stronę. Myślałem, że w końcu kiedyś poznam jakąś kobietę z którą się ustatkuję, ale jak pomyśle na ile sposobów może coś pójsć źle: np. wyrzucic mnie z mieszkania czy oskarażyć o gwałt i spędze rok w więzieniu zanim polska policja zacznie ustalać fakty, to lepiej sobie darować i cieszyć się ciszą i spokojem.
To samo odnośnie empatii -
  • Odpowiedz