Wpis z mikrobloga

@aa-aa: co ty chcesz od tego uregulowania psow? Wiem ze u ciebie w rosji wszystkich wpisuja jako zaginionych i nie daja rodzinom pieniedzy ale oprocz rosji sa cywilizowane kraje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aa-aa: widzę, że uczepiłeś się tego tematu niczym rzep - nomen omen - psiego ogona. Dosłownie dzisiaj minister obrony mówił o naszych przygotowaniach, a jedyne co ty słyszysz to PIESEL?

potrzeba nam więcej urzędników którzy są bezproduktywni i nie przyczyniają się do wzrostu PKB( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yannikto: potrzeba nam rejestracji psów, by te bezpańskie nie pałętały się po ulicach, żeby ludzie odpowiedzialniej podchodzili
  • Odpowiedz
to że jest na przykład kilkaset innych, ważniejszych rzeczy do uregulowania a nie numerki dla psów...


@Ravau23: No to wymieniaj. Takich co da się od kopa zrobić, bez dyskusji, sprawdzania czy kij wie czego.
  • Odpowiedz
A koty tez chcecie regulować czy nie?


@Stabilizator: a słyszałeś żeby kot kogoś pogryzł, zagryzł na śmierć? Ktoś u nas w domu trzyma niebezpieczne rasy kotów? Z dupy porównanie, bo równie dobrze mogłeś zapytać o chomiki.

A problem z bezpańskimi psami jest na ukrianie a nie w
  • Odpowiedz
@yannikto:

potrzeba nam więcej urzędników którzy są bezproduktywni i nie przyczyniają się do wzrostu PKB( ͡° ͜ʖ ͡°)


tak, potrzeba nam więcej urzędników i musimy im lepiej płacić. bez tego nie da się stworzyć silnego państwa
  • Odpowiedz
@aa-aa: właśnie ładujemy 10 miliardów w zaporę na granicy z kartoflandem, mamy pełno wojska amerykańskiego, dlatego właśnie jedyne co kacapy mogą to sobie srać takimi wypierdami
  • Odpowiedz
ty byłeś kiedyś w Polsce? XDDDDDDDDDDDDDDDD problem bezdomnych psów pałętających się po ulicach nie istnieje


@papieska_ONUCA: ty byłeś kiedyś gdzieś na wsi? Bo ja byłem, a nawet bywam czasem. Nie wiem skąd pytanie o Polskę, ale wyczuwam często spotykaną woń.

@Stabilizator: teraz cie nagle wydatki na budżetówkę obchodzą? Przed chwilą to był temat zastępczy i "ale jak to nie macie ważniejszych spraw ugabuga?!". Nadanie numeru psom - zamach
  • Odpowiedz
@bacaa90: co to raczej to ty bełkoczesz bo już obowiązek rejestracji psów jest. Jeśli już to powinni wprowadzić obowiązek czipowania psa a nie jakieś idiotyzm. Ale przynajmniej mogłeś się utwierdzić w swojej projekcji dotyczącej konfederacji tak więc gratuluję. Kolejny dzień na Plus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz