Wpis z mikrobloga

@Zulf: Już lepiej sobie w totolotka zagraj. Szkoda na to czasu, a w dłuższej perspektywie i tak wyjdziesz na minus, a tak małe kwoty nie dają praktycznie żadnego zysku, nawet gdyby Ci się udało w którymś momencie wyjść na plus.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 19
@Glikol_Propylenowy: zajebista rada, prosto od wykopka piwniczaka xd nigdy nie zrozumiem po #!$%@? pisac takie farmazony.

A zeby bylo smieszniej to kilku pajacy we wpisie sprzed tyhodnia mialo czelnosc na priv napisac zeby oddac im te pieniadze, robaki xd
  • Odpowiedz
@Zulf: Ja tam nie chce Twoich pieniędzy, mam aż za dużo swoich, moim zdaniem jest to po prostu zwykła strata czasu, bo ani niczego się przy tym nie uczysz, ani nie będziesz miał żadnych realnych zysków. ¯\(ツ)/¯
Po co pisze te "farmazony"? Bo wymyśliłeś sobie taką zabawę i postujesz ją na forum publicznym, gdzie każdy może to skomentować i napisać co o tym myśli, wyraziłem więc swoją opinię na ten temat.
  • Odpowiedz
@Zulf: najlepiej jak będą jakieś wysokie zmiany, czyli 10-15% zysku/straty względem wpłaconej kwoty itd. z pokazaniem co najbardziej oddało
  • Odpowiedz
totalnie losowe


@Zulf: czyli nie totalnie losowe :P tylko masz jakąś taktykę. To trochę inne podejście do tego co pisałeś w głównym ;P
a jak mogę jeszcze zapytać, w jaki sposób znajdujesz te które spadają? I jak patrzysz na spadki - znaczy w jakim czasie?

Pytam bo w sumie zainteresowałeś mnie. 35k rocznie to wcale nie jest dużo, a jest to jakaś inwestycja ;P pytanie czy opłaca się bardziej wchodzić w
  • Odpowiedz