Wpis z mikrobloga

Słyszałem historię, którą opowiadał jakiś gościu w pracy, o pewnej korporacji we Wrocławiu.
Całe piętro pracowników nagle poszło na zwolnienie lekarskie i okazało się, że wszyscy mieli żółtaczkę.
Powód? Firma miała gości z Indii, którzy zamiast używać papieru toaletowego, korzystali z kubków z kuchni do podmywania się wodą. Po użyciu tylko je płukali w zlewie, a potem inni pracownicy pili z tych samych kubków...


#indie #bekazpodludzi #pajeet #wroclaw #heheszki
  • 90
  • Odpowiedz
Całe piętro pracowników nagle poszło na zwolnienie lekarskie i okazało się, że wszyscy mieli żółtaczkę.

Powód? Firma miała gości z Indii, którzy zamiast używać papieru toaletowego, korzystali z kubków z kuchni do podmywania się wodą. Po użyciu tylko je płukali w zlewie, a potem inni pracownicy pili z tych samych kubków...


@Nupharizar: Powtarzasz baita wymyślonego na wykopie. Nic takiego nie miało miejsca. Wiem to z pierwszej ręki. A wszyscy łykają jak
szasznik - >Całe piętro pracowników nagle poszło na zwolnienie lekarskie i okazało si...

źródło: Pelikany-karmienie-1-1

Pobierz
  • Odpowiedz
Wiem to z pierwszej ręki. A wszyscy łykają jak pelikany.


@szasznik: No patrz, a ja z pierwszej ręki słyszałem że było. Ale nie całe piętro tylko kilka przypadków. Zresztą z tego powodu w wielu korpo w toaletach są pozostawione kubki jednorazowe jeśli nie ma bidetu.
  • Odpowiedz
niestety prawdziwe. Sam byłem świadkiem


@lostname: A nie tym kubkiem do podmywania odbytu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z każdym kolejnym "sam byłem świadkiem" prawdopodobieństwo, że taka historia to miejska legenda, rośnie dwukrotnie.

Jesteś pewny, że sam byłeś świadkiem? A nie "znajomy ci opowiadał", a Ty dla uwiarygodnienia przytaczasz historię jako swoją, bo przecież mu ufasz? Za rok każdy będzie znał kogoś, kto zna kogoś, kto miał żółtaczkę
  • Odpowiedz