Wpis z mikrobloga

Jako że zbliżają się wakacje, to chciałbym trochę pozwiedzać tu i tam - samemu. Nikt kogo znam nie ma takich możliwości, mają pracę stacjonarną i często mają też już kogoś na stałe, więc albo sam ruszę do przodu, albo będę siedział w swoim mieście. Czy macie jakiekolwiek rady dla kogoś, kto nigdy nie podróżował sam? Na co zwrócić uwagę, czego nie robić? Do tej pory zawsze to była jakaś większa ekipa i martwię się jedynie, że będę takim zagubionym dzieckiem we mgle. A z drugiej strony takie solo travel może fajnie rozwinąć człowieka, bo jest się zdanym tylko na siebie. Dodam też że jestem mocno nastawiony na poznawanie dziewczyn, także jakieś imprezy, tindery itd też myślę pójdą w ruch.

#solotravel #solotravelling #podroze #podrozujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
@Reiden: pare lat temu po jakimś rozstaniu i przy ogólnym zmęczeniu pracą stwierdziłem że biore urlop i zrobie sobie samotną wycieczkę objazdową.
Moja rada to taka żebyś sobie zaplanował rzeczy które wypełnią ci dzień. Jak jedziesz z grupą to zawsze się urodzi jakiś pomysł na spędzenie czasu, jak jedziesz sam to fajnie jak masz ostry plan atrakcji. Dodatkowo (w zależności gdzie jedziesz oczywiście) warto wybierać hotele w centrum miasta. Wieczorami
  • Odpowiedz
  • 1
@Reiden myśleć głową, a nie główką. Nie gwiazdorz wieczorami, uważaj na drogie rzeczy, które nosisz. Jak najwięcej zwiedzaj i rób to co chcesz (a nie co każe Ci zobaczyć/spróbować tripadvisor). Na pierwszy ogień polecam Węgry, Budapeszt. Lubią tam Polaków, jest co zobaczyć, spróbować i poimprezować. Ładne zdjęcia sobie porobisz to i jak wrócisz do domu się przydadzą.
  • Odpowiedz