Wpis z mikrobloga

@mariuszowski: Oczywiście, i jestem turbo frajerem bo nie chcę skorzystać z okazji życia i stracić (przy dobrych wiatrach) kilkudziesięciu tysięcy złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°). A taka szansa może się nie powtórzyć.
  • Odpowiedz
Odkąd top leaderzy pokazali ile zarabiają


@diarrhoea: podziel się tą wiedzą/linkiem, w sumie nie spodziewam się kokosów, ale może się zaskoczę :D

edit: a dobra napisałeś wyżej :D. Niewielki zarobek jak za robienie z siebie totalnej szmaty i dna moralnego.
  • Odpowiedz
@Wight: Warto dodać, że świadome wciąganie ludzi w piramidę finansową może mieć też konsekwencje prawne. Więc jak na to, jakie jest ryzyko, jak bardzo się śmieją z etatowców, to głupio trochę, że zarabiają mniej niż niejeden etatowiec :)
  • Odpowiedz
@Werdna Refleksja przychodzi późno, zazwyczaj za późno:)
Piramida działa jak sekta, musisz powielać czynności przywódcy bez marudzenia. Ludzie sukcesu (a przynajmniej za takich ich uważają ludzie niżej w piramidzie) robią to samo. Więc czemu ja mam tego nie robić, skoro mojemu leaderowi przynosi to kasę?
Do tego myślenie zyczeniowe i wyparcie, że to na pewno nie piramida, na pewno na tym zarobię, w końcu zainwestowałem już dużo kasy. A potem długi, wstyd
  • Odpowiedz
@diarrhoea

wrzucali na swoje IG wykresy ile podatków zapłacili w zeszłym roku. Zależnie od osoby, twórcy GC (sam szczyt piramidy) zarabiają 7 do 17tys na rękę miesięcznie (uwzględniając wszystko, zyski z awansów, spotkań, szkoleń, współprac itd).


ja zarabiam 13 tys. Na rękę na podrzędnym stanowisku xd a gdzie tutaj top xd
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Nawet jeśli wziąć pod uwagę, że jakiś promil ma zyski miesięczne rzędu 7-17k to już chyba lepiej zdobyć wykształcenie i zostać cenionym specjalista. No ale wiadomo - pajacowanie w internecie nie kosztuje tyle energii co nauka, poświęcenie i prawdziwa praca. W dodatku, żeby utrzymać te zarobki musisz cały czas naganiać ludzi i to będąc już na samym szczycie struktury w Polsce, wychodzi na to że jedynym milionerem tam jest twórca
  • Odpowiedz