Wpis z mikrobloga

@Stabilizator: Ci co wysłali rakietę w kosmos - przypomnijmy, że ruskie rakiety dalej latają w technologii opracowanej przez Wernhera von Brauna w latach 30' - akurat mają kibel i wykonują te zlecenia na rozkaz kacapskiego kierownictwa, które również ma kibel. Natomiast miliony ludzi, przedstawiciele dziesiątek narodów więzionych w nazistwskiej federacji kacapskiej nie ma kibla. Nie porównuj niewolników do ich panów, a taki ustrój u kacapów panuje ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Grooveer: no tylko odpalenie takiego systemu to jest narażenie się dosłownie każdemu. Nie sądzę, żeby ta technologia była w jakichś sposób precyzyjna, a odłamki satelit zrobiłyby masakrę na orbicie co #!$%@?łoby choćby Chińczyków.
  • Odpowiedz
@Grooveer: straszak, którego nie możesz użyć jest gówno wart. Ile razy Rosja groziła odpowiedzią nuklearną? To jest porównywalna skala eskalacji (do powiedzmy jakiegoś małego ładunku) tylko jeszcze bardziej problematyczna, bo uderzasz w dużej mierze na ślepo, bo resztki satelit będą robić niszczyć to co jest nad naszym niebem nie patrząc na banderę.
Yahoo_ - @Grooveer: straszak, którego nie możesz użyć jest gówno wart. Ile razy Rosja...
  • Odpowiedz
No popatrz tacy ludzie zacofani bez ubikacji wysłali w kosmos takie zaawansowane urządzenie


@Stabilizator: Korzystając z około 40 letniej technologii opracowanej jeszcze w ZSRR bo wszelkie ruskie próby zrobienia czegoś nowoczesnego skończyły się fiaskiem.

Wysłać w kosmos to jedno. Żeby to działało jak należy to co innego. Misja Łuna 25 w zeszłym roku udowodniła ile jest warta ruska technologia kosmiczna.
  • Odpowiedz