Wpis z mikrobloga

#savoirvivre #przegryw Jak wchodze do lokalu i jest tam z 15/16 ludzi, w wiekszosci kobiety, znam je ale to stare i slabe znajomosci - czy powinienem podejsc do kazdej osoby, podac reke, ogolnie przywitac sie osobiscie z kazdym? Czy reke podac tylko mezczyznom? Czy nikomu? Powaznie pytam
  • 7
  • Odpowiedz
@Dorydy: ciezko powiedziec, przyjdz najlepiej jak bedzie na poczatku malo osob, bez odbioru albo wejdz i powiedz czesc i usiasc na swoim miejscu bo nikt raczej sie nie wita na wejsciu z 15 osobami XD
  • Odpowiedz
@Dorydy: K/rwa ja w robocie mam takie rozkminy bo dużo ludzi na hali a często to nawet nie pamiętam czy z kimś zbijałem pionę czy nie, a tak z 2 czy 3 osobami tylko to nie wypada. Ehhhh żeby tak mieć pracę gdzie nie trzeba mieć kontaktu z ludźmi, np. zdalną ehhh.
  • Odpowiedz
  • 1
@Fishwater: ja to rozumiem, przyjsc wczesnie, ale co jak spotkanie bedzie trwalo 2, 3, 4 godziny a ja bede znudzony tymi normikami i chcialbym wyjsc wczesniej jak jeszcze sporo ludzi jest w lokalu - czy mam kazdemu podac reke na pozegnanie? NIkomu i tylko powiedziec glosno (jak glosno?) czesc i pozdrowic ich reką jak papież? Na pewno nie mysle, ze wszyscy ci ludzi marzą o tym, aby sie ze mna witac,
  • Odpowiedz