Wpis z mikrobloga

Nudnawszy odcinek, nie powiem. Zadania średnie. Najciekawsze to malowanie obrazu. Trzeba przyznać, że było dość trudne a i tak poradzili sobie całkiem nieźle. Zadanie z ankietami też było okej, ale totalnie nic z niego nie wynikało prócz pieniędzy dla sabotażysty. Bardzo losowe, myślałam, że jednak jakoś wpłynie to na przebieg gry i te najbardziej wyróżnione osoby coś dostaną, lub te przegrane otrzymają jakiś item, który pozwoli im się jakoś obronić. Najnudniejsze było to szukanie przedmiotu, łatwy hajs dla uczestników bo wymacać przedmiot to żadna sztuka.

Wyrzucenie przez AJ'a Julki na minus. Dobrze mi się ją oglądało i chętnie zobaczyłabym ją w finale. Mógł wyrzucić Konopa, który głośno mówił, że nie chce już brać udziału. Wkurzył mnie trochę tym podejściem, bo blokował miejsce komuś, kto by się starał. Rezi powiedział, że się nie spodziewał odpadnięcia, więc mam nadzieję, że to nie będzie Kaja. Chyba, że mówił ironicznie i chodzi o AJ.

Moim sabotażystą nadal jest Łatwo i nadal z tych samych powodów. Chociaż AJ też mi tu trochę pasuje. Wierzę, że to finału dostał się sabotażysta.

Jeżeli chodzi o sam finał to liczę, że nie będzie powtórzonego wyścigu z proszeniem obcych ludzi o pomoc i podwózkę. Na pewno będzie labirynt, będą potrzebne klucze. Fajnie byłoby zobaczyć miniaturowe wersje poprzednich gier z całej edycji i jakąś grę o punkty. No i nie mogę się doczekać dodatkowego odcinka.

#friz #sabotazysta
  • 1
  • Odpowiedz
@justjane: julka>nieuczesana, mogli jakoś urozmaicić to szukanie przedmiotów bo to tak wyglądało ze w pół minuty znalezli a potem szukali "wskazówek" na okularach vr XD, no i co ten AJ #!$%@?ł przy malowaniu to ja nie wiem
  • Odpowiedz