Wpis z mikrobloga

@karetpoker nie wiem co oni #!$%@? w tym KFC. ogólnie ceny fast foodow poszły mocno w górę, ale w maku chociaż są czasem fajne kupony, a w KFC nawet z kuponami jest drogo. a ich jedzenie wydaje się jakieś takie niższe jakościowo od maka i w lokalach zawsze jest syf.
ale i tak od jakiegoś czasu mam po ich jedzeniu zawsze sranie, więc żadna strata
  • Odpowiedz
@karetpoker: no wiem o co chodzi ale nie tylko ten zestaw mają w menu, pewnie ułamek osób bierze tylko to
ciekawe tylko czy mwz była cały czas taka czy sobie teraz zmienili
ja ogólnie z dostaw w fastfoodach bardzo rzadko korzystam, jak zamawiam to jestem w domu albo w pracy i wtedy zawsze mam czas na coś innego, fastfood to tylko w przelocie gdzieś po drodze albo w nocy/święta
  • Odpowiedz
@karetpoker: olej KFC. Byłem fanem przez lata, ale już drugi rok nic tam nie zamawiam, bo skrzydełka skurczyły się do śmiesznych rozmiarów, polędwiczki bywają suche, panierki tona, a po wszystkim też zacząłem mieć problemy gastryczne. Poszukaj jakiejś lokalnej knajpki z kurczakami a'la KFC - wesprzesz lokalny biznes i pewnie zjesz ciut zdrowiej (a na pewno taniej).
  • Odpowiedz
@karetpoker: Nawet mi #!$%@? nie mów. KFC to był klasyczek. Dwa granderki, fryteczki, jakiś szejk do tego i co dwa tygodnie zamawiasz sobie dostając dodatkowo paczkę hot wingsów z kodu promocyjnego. Kuuuhwaaa jakie to dobre było i cenowo pasowało. Teraz jak patrze na te 39,99 i wiem, że jeszcze musze coś innego wziąć... Cena z pakietu który zamawiałem wywindowała z 60 na prawie 90 zł. Jak mam wydać prawie 100 zł
  • Odpowiedz