Wpis z mikrobloga

@tojapaweu: toni skończy więc kariere w wieku 34 lat... a modric (39) dalej będzie zapierdzielal w środku pola, przedłużył kontrakt. Co prawda bierze już połowę dniówki, no ale też nie będzie grał co mecz
  • Odpowiedz
  • 220
@tojapaweu nigdy nie byłem fanem realu ale #!$%@?łbym mu jego piękną, białą, aryjską pałe żeby pograł jeszcze parę sezonów, bo to jest po prostu pan piłkarz (ja nie gej)
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Legendarny ostatni sezon w jego wykonaniu. Jeśli dorzuci LM i Mistrzostwo Europy, to byłoby to chyba najlepsze pożegnanie z futbolem jakie widziałem.
  • Odpowiedz
@tomazzo69: wskaż parę pomocników która zdobyła 5 lig mistrzów(zaraz może być 6 - więcej niż barcelona w historii), w tym obroniła ją 2 razy z rzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomazzo69 Nie trzeba być kibicem Barcelony, żeby uznać Messiego najlepszym piłkarzem w historii. Tak samo nie trzeba kibicować Realowi, żeby parę Modric+Kroos uznać za najlepszy duet pomocników w historii. I tak, argument @Chewie2 jak najbardziej sam się broni, bo ci dwaj byli w centrum tego wszystkiego.
  • Odpowiedz
@tomazzo69: to jaki duet pomocników był najlepszy według Ciebie? I co, ten twój duet za to sam wszystko wygrał? XD To twoja argumentacja jest z dupy wzięta.

Kroos i Modrić to trzon najlepszej drużyny w europie w czasach LM, nikt nawet nie obronił LM, a gdzie mowa o three peacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wiem, wielki Real zawsze boli
Chewie2 - @tomazzo69: to jaki duet pomocników był najlepszy według Ciebie? I co, ten ...

źródło: 629315e06a9b7_o_full (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
I tak, argument @Chewie2 jak najbardziej sam się broni, bo ci dwaj byli w centrum tego wszystkiego.


@typeczek: no to Bale jest najlepszym skrzydłowym w historii w takim razie. No nie ma co dyskutować z tak potężnym argumentem jak 5 lig mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz