Wpis z mikrobloga

ale rozumiecie że tym zapisem oni też się zwracają do innych że tak się wyrażę form. Ja tam nie mam nic przeciwko, niech ktoś tam sobie będzie kim chce być, w przeciwieństwie do kolegi niżej dla którego widzę kuce są obiektem nietolerancji.


@incar: Odwołujesz się do dziwnej formy zapisu, a jest dużo bardziej przejrzysta niż "czytałeś/łaś".

A że można tam wstawić coś innego? Komu to przeszkadza? Jak ktoś się czuje inaczej,
  • Odpowiedz
@januszkasprzykowski:

a to ma nawet więcej sensu niż "czytałeś/łaś"

Nie. Przy "czytałeś/łaś" masz wymienione dwie poprawne formy, a w tym to mam się domyślać o co autorowi chodzi.
Zdecydowanie niepraktyczne w komunikacji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Wink według mnie ta forma z podkreślnikiem jest o wiele mniej przejrzysta. A komu to przeszkadza? No osobie czytającej bo traci się tutaj płynność czytania. Poza tym wydaje mi się że że to ty i osoby które mają podobne zdanie do twojego wyolbrzymiają całą sytuację. Ja tylko zwróciłem uwagę na sposób zapisu, nikogo nie obraziłem, napisałem to w żartobliwym tonie. A że ten zapis był w wyborczej to dałem taki tag a
  • Odpowiedz
@incar:

Aha zaprzeczyłeś sam sobie w ostatnim akapicie.


Znajdź i wskaż sprzeczność, zapraszam do zabawy

I tak, możesz nas nazywać nietolerancyjnymi, lewak nie musi tolerować tego, że kucom coś się nie podoba i chcą tworzyć świat pod siebie, bo lewak w przeciwieństwie do kuca chce świata dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@incar ale w sumie to ma dużo sensu - jest krótsze i czytelniejsze niż pisanie czytałeś/aś i dodatkowo „obsługuje” wszystkie wynalazki typu „czytałoś” itp.
  • Odpowiedz