Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@missioncritical @open_or_die ale rozumiecie że tym zapisem oni też się zwracają do innych że tak się wyrażę form. Ja tam nie mam nic przeciwko, niech ktoś tam sobie będzie kim chce być,w przeciwieństwie do kolegi niżej dla którego widzę kuce są obiektem nietolerancji. W tym wpisie wyżej chodziło mi tylko o dziwny sposób zapisu.
  • Odpowiedz
@incar zapis jest logiczny i przejrzysty. Używając tagu #bekazlewactwa sam nacechowałeś wpis tak by był odbierany prześmiewczo i celował w daną grupę.
Już sam fakt że pomyślałeś że można tam wstawić cokolwiek zamiast a lub e dużo mówi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ale rozumiecie że tym zapisem oni też się zwracają do innych że tak się wyrażę form. Ja tam nie mam nic przeciwko, niech ktoś tam sobie będzie kim chce być,w przeciwieństwie do kolegi niżej dla którego widzę kuce są obiektem nietolerancji. W tym wpisie wyżej chodziło mi tylko o dziwny sposób zapisu.


@incar: ewidentnie podchodzisz do tego z jakąś tezą. Ja widzę tam miejsce na rodzaj męski i żeński. Nawet jeśli,
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@missioncritical powtórzę jeszcze raz, chodzi mi tylko o dziwny sposób zapisu. Po chwili już wiadomo o co chodzi ale wyobrażasz sobie czytać jaki dłuższy tekst z takim zapisem? przecież człowiek by musiał co chwilę się zatrzymywać bo nie wiadomo czy ten podkreślnik to jest jakiś odstęp między wyrazami, czy tam trzeba jakąś literkę wstawić.
  • Odpowiedz