Wpis z mikrobloga

#przegryw pytanie do normików. Jak się zagaduje do laski na ulicy? Widzę jakąś dziewczynę myślę zagadam i no jak mam to zrobić? Jak zacząć? Hej, ładna dzis pogoda? Dasz mi swój numer telefonu? Jak to zacząć ehh
  • 27
  • Odpowiedz
Zależy od wyglądu, najlepiej zagadać na temat jej włosów, albo biżuterii, myśle że to dobry pomysł, chyba że często ją widzisz w jednym miejscu, możesz zapytać, co robi, czy pracuje np
  • Odpowiedz
@ProstyHuop: najprościej jakos sytuacyjnie, np. w galerii kiedyś chciałem kupić kuzynce prezent. I szła laska z torebką i pomyślałem że mógłbym jej taką torebke kupić. I zagadałem "sorry bo potrzebuje kupić prezent kuzynce i mysle ze taka torebka byłaby super". Nie wiesz gdzie taką dostane?
Laska chodziła ze mną ze 20 min po sklepach i doradzała co moge kupić.

Po latach zrozumiałem że to było idealne zagajenie z wielu powodów i
  • Odpowiedz
@ProstyHuop: Jakieś magiczne teksty na podryw to mit. Najważniejsze jest oczywiście to, kto mówi - wygląd. W drugiej kolejności, jak mówi - czy postawa i ton wyrażają pewność siebie, czy tylko coś tam duka pod nosem bojąc się spojrzeć w oczy. A to, co mówi, to trzeciorzędna sprawa, która ma minimalne znaczenie.
  • Odpowiedz
no to poległem na pierwszym punkcie ehh


@ProstyHuop: No myślę, że jeśli nie urodziłeś się wczoraj, to już dawno powinieneś wiedzieć, jak ważny jest wygląd. Ale zawsze jest szansa, że mylisz się albo w ocenie swojego wyglądu, albo tego, jak mocno możesz go poprawić. Można też pracować nad sposobem mówienia, można zadbać o swój status finansowy.
Jedno jest pewne, to że na pewno żadna nie zechce typa, co właśnie wyszedł w
  • Odpowiedz