Wpis z mikrobloga

Po wypłacie. Chciałbym kupić jakiś sprzęt do grania żeby ograć Nowsze tytuły gier bo ostatnio grałem 3 lata temu na PlayStation 4. I myślę nad zakupem używanego komputera za 1000 Złotych. Albo nad używana konsolą od 800 Złotych do 1000. Xbox Series S. Ze względu na Game Passa. Co lepiej wybrać dla chłopa co dużo nie bedzie grał raz po raz bo robota. I trochę w weekendy? #przegryw #pcmasterrace #gry #xbox #xboxseries
Napalone_Okno - Po wypłacie. Chciałbym kupić jakiś sprzęt do grania żeby ograć Nowsze...

źródło: 661fc8b18583b7d1608f92325bc65d0a

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DejvMajla lol po roku nie będzie miał w co grać ?
Mówisz jak by nie dawali tam nic, co chwilę coś dodaja. Mam gamę pass od kilku lat i nie było okresu że nie miałem w co grać
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: jako "niedzielny" gracz polecam Series S, wcześniej miałem PS4, na święta dali Series S w media markt za 999zł więc postanowiłem skorzystać i nie żałuję. Jest duży przeskok w porównaniu z oldgenem, najbardziej zauważalny czas ładowania w grach, który jest nieporównywalnie krótszy. Przez to nie odpalam już PS4 bo zanim tam włączy i załaduje mi się gierka to tu już gram. Plus wyłączam konsolę i za tydzień wracam w
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno: Bierz xboxa series s używkę na gwarancji do max 700zł, tani gamepass, gry z Turcji czy Argentyny giga tanio. Jak Ci się znudzi to nie będziesz sobie pluł w brodę że dużo wydałeś. Nie kupuj ps4 to już stary, wolny paździerz.
  • Odpowiedz