Wpis z mikrobloga

Jest sobie taki pan Stanisław. Level 70+. Dzwoni regularnie przez całą dobę, czasem co kilka godzin, i mówi, że go brzuch boli. I tak od lat.
Gdy dzwoni w nocy, to gdy odbierze kobieta czasem pyta: a ogoloną masz?
I tak nam dyżury mijają z panem Staszkiem.
Ale dziś nad ranem zacząłem martwić się o niego. Zadzwonił i powiedział:


I się rozłączył.

#999 #ratownikmedyczny #heheszki
  • 42
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Korba112: jak zadzwoniłem pod 112 z prośbą o pomoc bo dziewczyna czuje ucisk w klatce piersiowej i ma problemy z oddychaniem to dostałem pytanie czy była z tym u rodzinnego… jak powiedziałem że nie to dostałem #!$%@? że w tej chwili może jakieś dziecko umierać. Ale mnie to #!$%@?ło. Facet i tak przyjął zgłoszenie, pogotowie przyjechało i ją zabrało do szpitala, ale za każdym razem jak idę ulicą i widzę jak
  • Odpowiedz
  • 52
@Widar96 dzwoniąc pod 112 tylko wstępnie zgłaszasz problem. Jak jest medyczny to łaczy Cię z dyspozytorem medycznym. Jeśli było tak jak mówisz, to absolutny brak profesjonalizmu, a nawet podstaw zawodu.
  • Odpowiedz
dziś wyjątkowo go chwilę wysłuchałem, bo martwił się o chorą siostrę. Powiedziałem kilka ciepłych słów i pożegnałem.


@Korba112: to trochę jak mówić osobie uzależnionej od alkoholu żeby sobie jeszcze strzeliła piwko bo jest zabawna po pijaku. Żenada.

Powinna być możliwość blokady numerów po kilku takich akcjach.
  • Odpowiedz
@Sarza01: bez jaj, za tydzień gość odkręci gaz bo ewidentnie nie tak z banią i pozabija ludzi.
Też miałem taką sąsiadkę która srala przez okno (normalnie budzilo mnie gówno rozbryzgujace się na parapecie #mieszkaniewblokujestsuper). Były rozmowy z rodziną, krzyki, płacze, ze oni nic nie mogą zrobić bo ona robi im na złość i jest nie do upilnowania itd.

Na szczęście trafił się (za 10 razem) pełnosprawny policjant, przyszedł i powiedział
  • Odpowiedz