Wpis z mikrobloga

Czekam na paczkę wartą kilkaset złotych. Sprzedawca wysłał mi numer paczki do śledzenia, zobaczyłem, że już wydana do doręczenia. Napisałem do kuriera z prośbą o informację o orientacyjnym czasie dostawy, bo postanowiłem pójść mu na rękę i się dostosować. Oczywiście odpowiedzi brak, a przed 19 (czyli tuż przed godziną, gdy kurierzy kończą pracę) w systemie wyskoczył komunikat, że paczka dostarczona i że ją odebrałem. Kuriera nie było, paczki nie ma ani pod drzwiami, ani u sąsiadów, więc kretyn najpewniej podpisał się za mnie. Mam nadzieję, że nie wrzucił tego do rowu tylko zostawił w jakimś randomowym miejscu, ale napisanie do mnie w tej sprawie to już rzecz zbyt trudne.

#dpd #kurier #dpdjestgownemaniekurierem
  • 38
  • Odpowiedz
  • 1
@Strigiformesman no mam nadzieję, że przyniesie mi ją dzisiaj, bo pewnie wczoraj nie zdążył i sobie wklepał w ramach rozliczenia. Niemniej już drugi raz mam z nim problem. Poprzednio stwierdził, że dwa razy nie zastał mnie w domu mimo, że byłem tam przez cały tydzień, bo chorowałem, więc odesłał paczkę do nadawcy, czyli zagranicę xd
  • Odpowiedz
  • 6
Update: dzwonię na infolinię, po 20 minutach odebrał ktoś inny niż infobot, od babki z infolinii też nie odbierał, więc gdy pogroziłem jej policją to zgłosiła sprawę do właściwego działu. Dopiero gdy z tego działu zadzwonili do kuriera to łaskawie do mnie zadzwonił skruszony. xd
  • Odpowiedz
@faradobus: Podstawowa zasada. Do kuriera się dzwoni a nie pisze. Przy #!$%@? jest większa szansa, że odbierze bo ma słuchawkę bluetooth niż, że się zatrzyma i będzie smsował z jakimś kolejnym typem z ADHD. A niestety większość odbiorców tak się zachowuje.
  • Odpowiedz
@faradobus: DPD u mnie akurst okay ale to co ludzie z dhl robią to ręce opadają. Ostatnio dostałem smsa że kurier będzie od 12-16 jakoś. Próbowałem się skontaktować, #!$%@?, pojechalem załatwiać swoje sprawy o 17 a o 19 SMS że podwójne nieudane dostarczenie i paczka zwracana do nadawcy. XD wysłałem zażalenie do centrali europejskiej że dhl w moim mieście to chlew i że to kolejny raz. Następnego dnia znowu dzwonię do
  • Odpowiedz
@faradobus Ja zgłaszałam skargę jak mi paczkę za 800 zł zostawił pod drzwiami na cały dzień i się za mnie podpisał. Telefonu nie odbierał, nie dał znać. Już nie pracuje jako kurier w mojej okolicy i wcale mi go nie szkoda.
  • Odpowiedz