Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie mojego #podrozujzwykopem i #wakacje w postaci 3 tygodniowego #roadtrip po zachodnim #usa:
-4 odwiedzone stany;
-przejechane ~5600 kilometrów;
-zwiedzonych 7 parków narodowych;
-zaliczone LA, Las Vegas, San Francisco:
-najfajniesze: Yosemite;
-najchujowsze: San Fransisco;
-na plus: pogoda, ludzie;
-na minus: jedzenie, rozwarstwienie społeczne;

Za rok planuję wschodnie wybrzeże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Endr3w - Małe podsumowanie mojego #podrozujzwykopem i #wakacje w postaci 3 tygodniowe...

źródło: usa

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AltCtrlSpace: w bardzo nieprzyjemny sposób dopytują się po c--j się przyjechało, ile ma się kasy (dokładnie), skąd się znacie, jak długo, kiedy wyjeżdżacie
  • Odpowiedz
@Endr3w: prawie jakbym swoją trasę widział, 5800km w 2 tygodnie, parki Yosemite czy Sekwoi niestety nie udało się odwiedzić, bo wymagali łańcuchy (zima była, ale jest powód, aby wrócić), dodatkowo udało się zrobić Meksyk i Hawaje, zaraz po tym również planowałem rok później zrobić wschodnie wybrzeże, miałem nawet kupiony lot do NYC z Hong Kongu z przesiadką w Wuhan, który z dziwnych powodów anulowali
@AltCtrlSpace w 2019 roku kiedy
Zarys - @Endr3w: prawie jakbym swoją trasę widział, 5800km w 2 tygodnie, parki Yosemi...

źródło: us

Pobierz
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: zadro, jeszcze jako tako całą Australię za tyle idzie ogarnąć(w moich przypadku z Melbourne do Perth w 6 tygodni za ok 3000zł), ale łącznie z całą Azją to jednak szacun
Zarys - @AltCtrlSpace: zadro, jeszcze jako tako całą Australię za tyle idzie ogarnąć(...

źródło: aus

Pobierz
  • Odpowiedz