Wpis z mikrobloga

Co u kobiety na regeneracje w miare zaawansowanej total 400kg przy 62kg wagi, 35 lat, na 3-4 tygodnie.

Ostatnio sie troche urazow nalozylo i problemow zyciowych i zastanaiamy sie czy nie wspomoc organizmu np 3 ui hgh (mam nadzieje, ze nowe zrodlo nie klamie ale po snie bedzie od razu widac jakby sie zdecydowalo czy to hormon czy nie) dziennie i jakimis peptydami albo anavarem ile tam sie u kobiet bierze 2-5mg dziennie.

Moze jakies inne propozycje, dopiero zaczynam czytac co tam sie u kobiet bierze, zastanwialem sie nad nadrolonem zamist tesciem, bo jest duzo mniej androgenny ale widzialem, ze sie odradza to jednak dla kobiet.

#mikrokoksy #sterydy #mirkokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zieew: 2 UI spokojnie jej starczy, anavar dajcie se siana
Jak nie bierze antykoncepcji, to warto ją dopasować, bo ona też pomaga
żadnego też nandrolonu - nie będę tłumaczył, bo za długo
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: nandrolon ogolnie widzialem filmik czemu nie brac, wiec nie rozwazam ale tak wspomnialem. Antykoncepcja brzmi ciekawie, byla na niej moze z 10-15 lat temu, rozumiem, ze to ma nie byc taka zwyczajna tylko dostosowana pod regenracje i nie kazdy ginekolog to ogarnie?
  • Odpowiedz
@Zieew: nie będe pisał o dopingu kobiet publicznie, bo zaraz wykop mnie zje, to po pierwsze. Po drugie ktoś faktycznie sobie zrobi życiową krzywdę jak się zainspiruje. Facetowi najwyżej wyskoczą pryszcze. Żły doping u kobiety zwiększa ryzyko łagodnych nowotwórów czy to piesi czy jajników nie mówiąc o możliwości wpływu na potencjalna ciąże.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: O kurde a ja myslaem, ze u kobiet to jest lajt, bo jajka nie maleja. Pewnie bym o tym doczytal ale tak serio to myslalem, ze troche anavaru plus hormon przez miesiac albo dwa i by byla jak nowa :D
Dzieki za info w kazdym razie i jak juz cos by sie zdecydowala to ten hormon 2ui i ewentualnie potem cos mozna myslec wiecej, mysle ze i tak zrobi
  • Odpowiedz
@Zieew: u kobiet jest właśnie gorzej, bo spieprzone cykle czy pójście w zawodowstwo wiąże się z faktycznymi nieodwracalnymi zmianami i to zwykle na minus, nie tylko w odczuciu społecznym, ale właśnie pod względem medycznym. U facetów wiadomo że doping też może nieźle zaszkodzić ale nawet fatalne przypadki mają szanse się wyprostować. U kobiet tych szans praktycznie nie ma...
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit: ciekawa sprawa u mnie na silce mam wrażenie że więcej kobiet na bombie lata niz facetów, po głosie łatwo rozpoznać i jakoś miało się wrażenie, że oprócz skutków tego typu to mają mniejsze problemy niz faceci.
Pewnie tylko ten hormon wleci, bo siłownia tu nie jest priorytetem jeśli w ogóle.
  • Odpowiedz
@Zieew: to dziwne, bo np. ja nie znam prawie żadnej opróćz kilu zawodowo startujących. Nawet 99 % startujacych co znam trójbój/kulturystyka jest naturalne
  • Odpowiedz
  • 0
@fukken: @Magq zycie to wyscig szczurow, prowadzimy firme, sporo zarabiamy ale chcemy jeszcze wiecej. Silownia na wyzszym poziomie plus jakies cardio zajmuje sporo czasu i sil, wiec jak istnieja sposoby zeby sie wspomoc od czasu do czasu malym kosztem to czemu nie. Poza tym nie chodzi tutaj o wyniki silowe i na pewno nie mase miesniowa tylko typowy doping pod zaleczenie kontuzji, pomoc na trudniejszy okres, robimy teraz projekt
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: Ja chodzilem kiedys na pewna sekcje trojboju i tam rzeczywiscie tlyko jedna brala ale teraz na sieciowce jak slysze zmieniony glos i troszke wieksza sylwetke to wiadomo co sie dzieje. Pewnie to to tez po prostu przypadek, ze akurat sie trafilo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Magq: Tak zgadzam sie, jedynie co rozwazamy to hormon wzrostu ale reszta to niestety lipa, myslalem po prostu, ze u kobiet nie trezba odbloku to co sie tam moze stac. Zreszta transy kobieta w mezczyzne laduje 100mg tescia tygodniowo czyli wiecej niz doping u kobiet i zyja, wiec tez z tego mi sie wzielo, ze to raczej luz i jedyny minus to jak kolega wyzej wspomnial przerost lechaczki i glos
  • Odpowiedz